שולחנות אוכל

כיום על שולחנות אוכל אנחנו מטפלים בדואר וחשבונות, מניחים מכשירי חשמל וחפצי נוי.

על שולחנות אוכל, הילדים שלנו עושים שיעורי בית, מציירים, מתכוננים לבית הספר, אוכלים, מארחים. שפע של פעילויות מתרחשות מסביב לשולחן האוכל, והן קורות משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעה שבה מכבים את האורות...

לצפייה בגלריית שולחנות לחץ כאן

לפרטים נוספים אודות שולחנות אוכל ו/או להזמנות, התקשרו 03-7519816, ונשמח לעמוד לשירותכם.

כאשר אנחנו מתכננים שולחנות אוכל אנחנו למעשה מבקשים להתאים את השולחן לצרכים ולאופיים של בני הבית.אנחנו שוקדים על עיצוב מוקפד שעומד בשורה אחת עם הפונקציונאליות, ומציעים מגוון רחב של מנגנונים מיוחדים לשולחנות כגון: אפשרויות להארכת השולחן ומנגנונים מתקדמים לפתיחה ולהסתרת הארכות של השולחן.

השולחנות שלנו עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ומיוצרים בקפידה, תוך התחשבות בגודל החלל שעומד לרשותכם, סגנונכם, העיצוב הקיים, התקציב, נוחות ישיבה, מקום לרגליים, נגישות, מרחק מן הקיר והנדסת אנוש חכמה.

שולחנות אוכל מעוצבים

בנגריה של אהרון כהן תשומת לב מוקדשת לכל פרט, ואנו תמיד מעמידים את הנוחות וצרכי הלקוח מעל לכל. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משולחנות אוכל בהתאמה אישית בשלל עיצובים וחומרים, החל מעץ וברזל, אלומיניום וזכוכית ועד שולחנות אוכל המשלבים כמה סוגי חומרים. גם לאפשרויות העיצוב אין גבולות וניתן לעצב שולחנות אוכל בעלי מראה מאסיבי, קלילים, קלאסיים, מודרניים, מינימאליסטים, טבעיים או בעלי חזות כפרית.

אין ספק ששולחנות אוכל מהווים תפאורה לאזור הכי רוחש ושוקק בבית. הם מושכים אליהם את כל בני הבית, האורחים והחברים ומאחר ומדובר בפריט משמעותי הוא מעניק לפינת האוכל את אופייה.

נגר אהרון כהן לשירותכם, רוצים פתרון יצירתי בתכנון שולחן אוכל? צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

 

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה