שולחנות

אנו מאמינים כי שולחן טוב מייצר את התנאים הטובים לסביבה שבה הוא מוצב: שולחן עבודה שמעוצב נכון יביא איתו עבודה יעילה יותר, שולחן כתיבה נכון לילדים יכול לגרות להם לרצות לשבת מולו, שולחן משרדי שמתוכנן נכון תורם לאווירת עבודה מוצלחת וכן הלאה.

אם אתם חולמים על שולחן בהזמנה אישית? שולחן שיהיה בו מקסימום נוחות לצד איכות וסגנון?

לפרטים והזמנות התקשרו  03-7519816 או nagar@nagar.co.il

בנגריית אהרון כהן אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים עבורך שולחן בהזמנה אישית. אצלנו תוכלו להזמין מגוון רחב של שולחנות בהתאם לצרכיכם וכן לפי דרישות מדויקות. בנגריית אהרון כהן תמצאו מגוון רחב של שולחנות כגון: שולחן עגול, שולחן משרדי, שולחן מחשב, שולחן לפינת אוכל, שולחן כתיבה לילדים ועוד.

שולחנות הם פריט עיצובי לכל דבר, כאשר אנו בוחרים שולחנות לבית אנחנו למעשה מבקשים להתאים אותם לצרכים ולאופי בני הבית. תכנון ועיצוב שולחן הוא בהתאמה אישית. לכן אתם יכולים לבחור איזה עיצוב ואת מגוון החומרים לייצור השולחן. חומרי גלם אשר מתאימים לטעמכם. החל מעץ, ברזל, אלומיניום, זכוכית ועוד. כאשר אנו מתכננים ומייצרים שולחן חשוב לנו לבחור אך ורק את החומרים האיכותיים ביותר על מנת שיעמדו במבחן הזמן. 

שולחנות לבית, למשרד ולבית העסק 

שולחנות בבית – בבית יש לנו מגוון רחב של סוגי שולחנות שולחן לפינת אוכל, סלון או קפה . בדירות או במשרדים ניתן לשלב שולחן קונסולה המשמש כרהיט שיעצב את חלל הכניסה או להשתמש בו כתוספת למקום אחסון, כמובן לפי דרישות ורצונות הלקוח.  ראוי לציין כי לעיתים אנו מייצרים שולחן שהינו דלפק לפינות אוכל בבית, במשרד או בחדרי המתנה. שולחנות ייעודיים למשרד – למשרדים ניתן להזמין גם שולחן ישיבות במידה מותאמת לחדר הישיבות, שולחן מעמד למדפסת, שולחן עבודה למנהלי המשרד, שולחן מנהל ועוד.

שולחנות לילדים – אצלנו תוכלו למצוא גם שולחנות כתיבה לילדים בהתאמה אישית. היום כאשר חושבים על שולחן כתיבה לילדים צריך לחשוב על נוחות מיירבית. מבנה אשר מאפשר לילד את חופש התנועה. גמישות זאת מאפשרת משחק עיצובי מעניין בין הפרטים הסמוכים ומרכיבים את פינת העבודה לילדים. נקודה נוספת אשר נלקחת בחשבון בעיצוב שולחן כתיבה מחייבת התחשבות במספר היושבים על יד השולחן בו זמנית (אחים, הורים, חברים, מורה פרטי וכו’).

גילו וטעמו האישי של הילד משפיע על סגנון שולחן הלימודים שנבחר. סוג החומרים ואופי הגימור,העיצוב ועוד הרבה דברים נוספים שניתן לשלב ולדאוג להם כאשר שולחן הכתיבה נבנה באופן אישי.מהרגע שבו החלטתם להזמין שולחן ועד למסירתו, אנחנו כאן בשבילכם לכל אורך תהליך הבנייה שלו. אנו בנגריה משתדלים מאמינים כי יש להעניק לכל לקוח יחס אישי ולהקשיב לו ולצרכיו כי רק כך העבודה המוגמרת תהיה משביעת רצון.

נגרית אהרון כהן לשירותכם לפרטים נוספים והצעת מחיר
התקשרו לטלפון 03-751-9816 או 
במייל nagar@nagar.co.il

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן