שידה לחדר שינה

אחד מהפריטים המעניינים שנכנסו לעיצוב חדרי שינה היא שידה גדולה בנוסף לארון הקיים או אפילו במקומו. נגריית אהרון כהן מומחים ליצירת שידות לחדרי שינה מותאמות אישית בעלות רמת גימור גבוהה ובסטנדרטים גבוהים.

לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר ו/או להזמנת רהיט שידה לחדר שינה צרו קשר עם אהרון כהן ונשמח לעמוד לשירותכם. ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 03-7519816 או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

עם התקדמות העיצוב נוצרה ההבנה כי שידה לחדר שינה מהווה רהיט משמעותי בכל חדר שינה החל מגודל חדר מסוים שמאפשר זאת. יתרונותיו של רהיט זה נעוצות בשני מישורים עיקריים: הראשון – שימושיות ונוחות, השני אסתטיקה וניחוח של חדר במלון טוב.

שידה לחדר שינה משמשת את דיירי הבית בצורה מגוונת. כך לדוגמא, אם לשידה יש רק מגירות אחסון או גם מדפים, האם שטח הפנים העליון של השידה הוא משטח הנחה או משטח ישיבה וכדומה.

שכן, שידה לחדר שינה בעלת מגירות בלבד משמשת לאחסון פרטי ביגוד, מוצרים קוסמטיים, ועוד. לעומת זאת, שידה לחדר שינה בתוספת ארונות ומדפים יכולה לשמש גם לאחסון מוצרים טכנולוגיים שונים כגון רסיבר, רמקולים או שאר רכיבי רשת תקשורת, אחסון כבלים ועוד. כמו-כן, אם ייעוד המשטח העליון הוא למשטח הנחה, אזי ניתן יהיה להניח עליו מסך טלוויזיה, תמונות וחפצי נוי. לעומת זאת, אם הוא יועד למשטח ישיבה, אז תונחנה כריות לישיבה.

למרות האמור לעיל, השימוש הכללי בשידה לחדר שינה זהה לכולם, והוא, מקור נוסף לאחסון פריטים שונים בבית, ומשמש ארון לכל דבר.

הנגרייה שלנו מתמחה בייצור שידה לחדר שינה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו עובדים אם תכניות מעצבים ומייצרים רהיט שידה לחדר שינה לפי התוכניות המסופקות על ידי הלקוח. ניתן לשלב אלמנטים שונים ברהיט, כגון עץ, זכוכית ועוד, ובצבעים שונים עפ”י מניפת הצבעים ופורמאיקות לבחירתכם. כמו-כן, יחד עם הלקוח נקבע את סוג הגימור כגון פורמייקה, פולימר או צבע.

אתם תהנו ממוצר ברמת גימור גבוהה העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות.

מעוניינים? התקשרו אלינו ל-03-751-9816 או שלחו לנו מייל ל-[email protected], ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

נגריית אהרון כהן מומחים ליצירת שידות לחדרי שינה מותאמות אישית בעלות רמת גימור גבוהה ובסטנדרטים גבוהים. לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן