שולחן ישיבות

נגריית אהרון כהן בעלת מוניטין של שנים בתחום ריהוט בהזמנה מייצרת מגוון רחב של שולחנות

 

שולחן ישיבות תמיד טומן בחובו מסר. הוא צריך להיות ייצוגי ומרשים, מאחר והוא אחד הרהיטים הראשונים שהלקוחות והשותפים לדרך רואים, והוא אמור לשקף את הערכים שמנחים את החברה.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים שולחן ישיבות מעוצב באופן אישי? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל[email protected]

לצפייה בגלריית שולחנות לחץ כאן

מחד, שולחן ישיבות הוא רהיט גדול ודומיננטי שמשאיר את חותמו וממלא את רוב חלל חדר הישיבות, ומאידך, חשוב לאפשר נגישות מרבית לכל נקודות הישיבה ולכל האביזרים שבחדר: מסכי מחשב, מקרנים וטלוויזיה, מצגות, הדרכה, אביזרי טכנולוגיה, טלפונים, לוח, כבלים וכו’.

אנחנו, בנגריה של אהרון כהן, יודעים שחדרי ישיבות הם חדרים שוקקי חיים: אלו חדרים שבהם מקבלים החלטות חשובות וקריטיות, שם מארחים לקוחות חשובים ומבקרים וכן, מציגים רעיונות חדשים. בדיוק מסיבה זו אנחנו מציעים שולחנות לחדרי ישיבות שהם לא רק מעוצבים ומרהיבים ביופיים, כי אם גם שולחנות אשר מעניקים סביבת עבודה מעוררת השראה.

שולחן ישיבות בהתאמה אישית.
מיד מרגישים את ההבדל!

שולחנות מעוצבים: אנחנו מאמינים שאין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשוני, ומציעים מגוון רחב של עיצובים מרהיבים של שולחנות לחדרי ישיבות. ניתן לתכנן שולחן ישיבות בשלל צורות גיאומטריות (מרובע, אליפטי, עגול ועוד), משפע של חומרים, דוגמאות, צבעים, גוונים, שילובים ומרקמים.

התאמה לצרכים הייחודיים: הניסיון שלנו לימד אותנו כי לכל חברה ועסק יש צרכים ייחודיים ותנאי עבודה שונים. לכן, בטרם אנחנו מתכננים שולחנות לחדרי ישיבות, אנחנו קודם כל חותרים להבין את הדרישות של הלקוח ולומדים היטב את התנאים הקיימים. אנחנו נותנים תשומת לב מיוחדת לגודל החדר, לגובהו, לעיצוב החלל, למקורות התאורה שבו (למניעת סנוור), למספר המשתתפים הממוצע בישיבות, לאופי השימוש בחדר הישיבות, כמות מכשירי החשמל שנמצאים בחדר (טלפונים, מסכים, מחשבים וכו’) ומיקומם בחלל (על מנת לאפשר ראות טובה מכל הזוויות) ואופן העברת כבלי החשמל.

המטרה שלנו היא לעצב עבורכם שולחן ישיבות שיותיר רושם לאורך זמן, ויספק השראה לכם, המנהלים, אך גם ללקוחות, למבקרים ולעובדים.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים שולחן ישיבות מעוצב באופן אישי? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל[email protected]

 

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן