שדרוג מטבח קבלן

מטבח בגמר פורמאיקה וידיות אינטגרליות

הצורך בשדרוג מטבח קבלן היא סיטואציה שנתקלים בה כל רוכשי דירות יד ראשונה. אנסה לתת לכם במאמר זה מספר שיקולים להתמודד נכון עם תמונה זו. המשמעות של מטבח קבלן היא מטבח שתוכנן ויוצר כך שיהיה נוח ליצרן ולקבלן. הלקוח המשתמש לא היה צד בתכנון. נגריית אהרון כהן מתמחה בשדרוג מטבח קבלן והפיכתו למטבח שיהיה מותאם לכם גם ברמת השימוש וגם ברמת העיצוב.

לפרטים נוספים והצעות מחיר לשדרוג המטבח בדירתכם
התקשרו לטלפון 03-751-9816 או דרך צור קשר באתר.

רגע לפני שאתם מחליטים על שדרוג מטבח קבלן בדירת החלומות שלכם

עצה ראשונה: אל תבקשו מהקבלן שינויים. הם יקרים ולא בטוח שזה מה שאתם צריכים. ראשית, כנסו ברגל ימין לדירה ותחיו בה קצת. די מהר תבינו מה קריטי לכם, מה חשוב ומה נחמד שיהיה. אני אחראי לכך שחווית השינוי תהיה לכם נעימה ויעילה. אני מתחייב להשתמש בחומרי הגלם הנכונים ביותר והאיכותיים ביותר.
מטבחים וחלל המטבח הם מרכז החיים המשמעותי ביותר של כל משפחה בישראל. לשדרוג המטבח הסטנדרטי תהיה התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם כדי להעלות את רמת הנוחות והעיצוב בדירתכם. יש חשיבות רבה לבחינת האפשרויות הנכונות לביצוע התאמות בצורה מקצועית ולכן מומלץ לפנות למי שצבר ניסיון רב בשדרוג מטבח קבלן לדירות חדשות וקיימות.
בכל מקרה לאחר שהגעתם למסקנה שיש לבצע שינויים פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. נקודות חשובות לבחינת הצורך בשדרוג המטבח שלכם.
לפני שאתם צוללים למשימה הזו, יש כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון לגבי עיצוב המטבח.
מה חסר לכם במטבח? אחסון, שטח עבודה, מקום למכשירים
האם נכון להוסיף אי?
האם מרפסת השרות הצמודה מנוצלת נכון כדי לשרת את המטבח?האם יש מספיק מגירות?
איזה עיצוב אתם רוצים?
האם המטבח מתאים לכל המשתמשים בו? ילדים, סבא סבתא וכו’

לאן אפשר להגיע בשדרוג מטבח

האם אתם חובבי בישול אשר מבלים הרבה זמן במטבח בבישולים, בנסיונות חדשים של מתכונים, אם כן אולי תצטרכו מקום לכיריים מקצועיים ולתנור גדול יותר. כדאי לשקול את מיקומו של התנור. האם רוצים למקם את התנור בגובה שיהיה לכם נוח לעבוד איתו? שהתנור יהייה בגובה שמתאים לכם במדויק. כאשר מבצעים שדרוג מטבח קבלן ניתן לתת מענה גם לגובה תנור.
נקודה משמעותית נוספת היא ההתייחסות לחלוקה הפנימית והחיצונית של ארונות המטבח. בתהליך שדרוג מטבח קבלן מתאפשר לכם להגדיר במדויק את צרכי האחסון והחלוקה המועדפת עליכם. למשל האם יש כלים או מוצרים גבוהים, האם יש כלי אירוח רבים שיוצאים פעם בהרבה זמן.
נגריית אהרון כהן מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג מטבח קבלן. שינויים של מראה בלבד, של מראה וחלוקה פנימים, תוספת יחידות עליונות, תוספת משטחי עבודה ועוד.

חשוב להדגיש כי אנו בנגריית אהרון כהן מאפשרים לכם לבחור את דרך שדרוג המטבח המתאימה ביותר הן להתאמה למצב המטבח והן להתאמה למשאבים העומדים לרשותכם.

מטבח אלה- מטבח עם חזיתות בגימור פורמאיקה- באר יעקב

דוגמאות לתהליכי שדרוג מטבח קבלן אפשריים:

חידוש חזיתות מטבח – אצלנו תוכלו להזמין דלתות וחזיתות מטבח בהתאמה אישית, לקוחות שהם בעלי חוש טכני טוב ומחזיקים כלים בסיסיים, יוכלו לבצע את העבודה בכוחות עצמם ולחסוך את תהליך ההרכבה. תהליך החלפת חזיתות מטבח מרענן לו את מראה ונותן לו חזות חדשה. אתם מפרקים את החזיתות של המגירות והדלתות במטבח. אנחנו מבצעים את החידוש דלתות לפי בחירתכם וטעמכם.

מטבח עם חזיתות זכוכית 1

אי למטבח – אם יש לכם מקום בשטח שבין הסלון והמטבח עצמו, כדאי לשלב בו אי למטבח. “אי מטבח” הפך בשנים האחרונות לשיא האופנה והוא מאוד יעיל, במיוחד במטבחים קטנים, אשר יש בהם משטח עבודה קטן. הדלפק של האי יכול לשמש גם כמשטח עבודה ובכך מגדיל את פני שטח העבודה. אי מטבח ניתן לנצל לאחסון של סירים או סטים שונים של כלי אוכל. האי יכול לשמש גם שולחן אוכל, בעיקר במשפחות צעירות.
במקרים רבים ניתן להוסיף מספר כסאות בר לדלפק האוכל ומתקבלת תוספת שהופכת את המטבח למטבח מודרני עכשווי. במרבית המקרים זה גם המקום בו מבלים בני המשפחה את מרבית זמן השהייה במטבח.

אלמוג אי צד מטבח

ארון שירות למטבח – דרך נוספת לשדרוג מטבח קבלן היא בניית תוספת מקומות אחסון. באמצעות הוספת ארון שירות חדש למטבח. או חלוקתו הפנימית של ארון מטבח קיים והוספת מגירות ומדפים. תהליך שבאמצעותו ניתן למעשה להכפיל את שטח האחסון. הגדלת שטח האחסון משפרת משמעותית את יעילות השימוש המרחב האחסון הקיים בארון.

שידרוג מגירות

נגריית אהרון כהן מתמחה בעבודות עץ, שדרוג מטבחים ועוד. לפרטים נוספים, שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות פנו אלינו
לטלפון 03-751-9816 או דרך צור קשר.

סרטון - שדרוג מטבח קבלן - לפני

נגן וידאו

סרטון שדרוג מטבח קבלן - אחרי

נגן וידאו

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן