ספסלים מעוצבים

נגריית אהרון כהן מתמחה בייצור ספסלים מעוצבים במגוון סגנונות, ספסלי נוי, ספסלי ישיבה וספסלים פונקציונאליים הכוללים חללים לאחסון.
לפרטים נוספים אנא צרו עימנו קשר 03-751-9816, ונשמח לעמוד לשירותכם.

ספסלים מעוצבים המיוצרים בהתאמה אישית לחלל החדר (ואף למסדרונות בבתי דירות), ומותאמים לצורכי הלקוח וכמובן לתקציב, ניתן להתאים רוחב, עומק, גובה ועוד על פי הייעוד של הספסל.

לפרטים נוספים אודות נגר אהרון כהן,
ו/או להזמנת ספסלים מעוצבים התקשרו אלינו
בטלפון 03-751-9816, או דרך צור קשר באתר,
ונשמח לעמוד לשירותכם.

אז למה ספסל?

הספסל הביתי תופס את מקומו בכניסה לבית, ויוצר את המושג “מבואה”. מבואת כניסה עם ספסל המונח בה משאירה רושם ראשוני מזמין וטוב על האורחים כאשר הם נכנסים לביתכם. הפונקציונאליות של הספסל בכניסה לבית לא מסתכמת רק בכך. מעבר לשדרוג מבואת הכניסה, ספסלים מעוצבים מספקים פיתרון נוח לנעילת נעליים ולאחסונם ואף לישיבה על הספסל לצורך מנוחה או המתנה לאדם אחר.

למה ספסל מעוצב?

כל מוצר, מגיע במצבו הסטנדרטי או במצבו המיוחד יותר המותאם באופן אישי לרצון הלקוח. כדי לשוות למבואת הכניסה שלכם מראה מרשים, יש להניח שלא תרצו רק ספסל פשוט מן השורה, אלא ספסל הייחודי לאופי הבית שלכם, ומיוחד למקום בו הוא מונח.

נוסף על ייחודיותו, יתרונותיו הבולטים של הספסל המעוצב הינם בכך שניתן להזמינו בכל גוון וצבע, ובכל מידה המותאמת אישית לצרכיו של הלקוח. אפשרויות עיצוב הספסל המעוצב רבות הן. ניתן להזמין את הספסל המעוצב בעיצובים מגוונים.

אנו מתאימים את התכנון והעיצוב של הספסל המעוצב בהתאמה אישית לתקציב ולדרישות הלקוח, עפ”י המגבלות התקציביות של הלקוח ותיאום ציפיות עימו.

לפרטים נוספים, לייעוץ, ולמתן פתרונות בעניין ספסלים מעוצבים, הנגר אהרון כהן כאן לשירותכם.
ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 03-751-9816 או בכתובת המייל nagar@nagar.co.il

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן