נגר בבורסה ברמת גן

בין גורדי השחקים, חברות הייטק, בורסת היהלומים, המסעדות, חנויות התכשיטים ובתי קפה, בדיוק שם בלב העסקים ישנה נגרייה, כן נגר בבורסה ברמת גן. הנגרייה קיימת שם מאז 1968 בעלת וותק ומוניטין בניהולו של אהרון כהן הנגר, דור שני במקצוע.

מתחם הבורסה עבר מאז שהנגרייה קיימת שינויים גדולים ואנחנו ליווינו אותם כנגרים. פריחת עסקי היהלומים, עליית ההייטק, המסעדות, המעבר לעסקי התכשיטים וכניסת חללי המגורים במקום מלטשות היהלומים. אנחנו מייצרים ריהוט גם לעסקים וגם למגורים, אבל, בעיקר אנחנו מייצרים ריהוט לאנשים. אז אם יש לכם בבורסה, נכס להשכרה או גרים במתחם המתחדש – אנחנו הכתובת לייצור רהיטים בהתאמה אישית. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אהרון כהן נגר בבורסה ברמת גן בטלפון :03-7519816. אנחנו מחויבים לאיכות ושרות ברמה גבוהה.

היתרון שלנו על חנויות לריהוט משרדי ורשתות ריהוט, נמצא בעיקר בעיצוב האישי, פתרונות מותאמים בדיוק לכם, הקפדה על פרטים ושרות מעולה.

ההיכרות שלנו עם מתחם הבורסה היא ברמה של הכרות עם הבית הפרטי. הידע שצברנו בריהוט עסקים דומים, הכרות אישית עם השכנים שלנו, אתגרי הבניינים המנוהלים, הקירבה נותנת לכם, מזמיני הריהוט ייתרון גדול על פני נגרים אחרים.

אתם מוזמנים לפנות אלנו בשלב תכנון המעבר, הרחבת העסק או שינויים ארגוניים, פתרון לאתגר מקומי ואנחנו נעשה עבורכם את המירב כדי שתוכלו להתרכז בניהול העסק.

המוצרים העיקריים שלנו הם: ארונות, מטבחים ומטבחונים, שולחנות מנהלים, שולחנות הקפיים, דלפקי קבלה, ריהוט מעוצב לסלונים וחללי המתנה. אתם מוזמנים להתרשם מעבודות שלנו באתר www.nagar.co.il.

מחפשים פתרונות ריהוט למשרד? אני לשרותכם. אהרון כהן נגר בבורסה ברמת גן ישמח להציע לכם מגוון פתרונות.

טלפון 03-751-9816

מייל [email protected]

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן