נגר בארסוף

נגריית אהרון כהן מספקת שירותי נגרות בארסוף ומתמחה בייצור של ריהוט לפי תכניות וצורכי הלקוח. שירות ואיכות הינם ערכים מובילים בקשר עם הלקוח.

טלפון ליצירת קשר: 03-7519816, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.

כל הבתים בארסוף הם בתים פרטיים, ווילות, אם נוסף את הקירבה המיוחדת לים, נבין שיש צורך בהתאמה מיוחדת לריהוט כך שצריך ליצור בחומרים נכונים. בזכות הניסיון והידע שצברנו במשך השנים נדע להתאים את העץ והחומר כך שיזדקק למינימום תחזוקה בעתיד וישמש אתכם לתקופה ממושכת.

אנו נדע להתאים קו עיצוב לפי דרישת הלקוח, נוכל להתאים קו עיצוב יוקרתי, כפרי, היי-טק, מודרני ועוד, אצלנו תוכלו למצאו ריהוט חדשני ומיוחד, ייצור שולחנות עבודה מותאמים אישית, מעלית לטלוויזיה (סרטון הדגמה), עיצוב ותיכנון ריהוט למערכת קולנוע ביתית ועוד.

הנגריה שלנו מאופיינת בייצור קפדני, דיוק, תכנון מקדים, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעבודות יפות, מקוריות ומרשימות. מגוון פתרונות יצירתיים ומתקדמים ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מתחומים שונים, הם חלק מעבודתנו. אם גם אתם רוצים להנות משלל יתרונות וריהוט שמתוכנן בסטנדרטים גבוהים, התקשרו 03-7519816 ונשמח לשרת אתכם.

ארסוף הוא ישוב באזור השרון בו מתגוררות כ-100 משפחות, איכות החיים ורמת המחייה הן מהגבוהות בארץ ולכן הדרישה לעיצוב הבית, תכולתו והריהוט בו חייבת להיות בהתאם. נגרית אהרון כהן מבינה את הצורך ומעמידה לרשות תושבי ארסוף נסיון רב שנים.

הנגריה שלנו שומרת על סטנדרטים גבוהים ודרישות מחמירות בביצוע ותכנון העבודה. לכן, אנו בטוחים שאנו המתאימים ביותר עבור תכנון והרכבת רהיטים לתושבי ארסוף ויודעים שאתנו תוכלו לקבל את המראה בו אתם מעונינים.

אם גם אתם רוצים להנות מריהוט מעוצב בהתאמה אישית, התקשרו לנגרית אהרון כהן ונשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ, התלבטות ולבירורים נוספים: 03-7519816, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן