חדר ארונות

כל אישה חולמת שכאשר היא תבנה את בית חלומותיה היא תזמין לעצמה חדר ארונות מושלם אשר יכיל את כל פרטי הלבוש, הנעליים ואביזרי האופנה אשר ברשותה. אם הגעת לעמוד זה סביר להניח כי יום זה אכן קרב ובא.

לקבלת ייעוץ ותכנון אישי של חדרי ארונות שיענו על דרישותיכם ודמיונכם צרו קשר עם אהרון הנגר בטלפון: 03-7519816

כפי שאין בתים זהים כך אין חדרי ארונות זהים ועל כן חדר ארונות הוא ייחודי אשר מותאם לבעליו לצרכים השונים שלו ולסגנון הלבוש וההנעלה האופייניים לו. שבאים לתכנן חדר ארונות חשוב קודם כל לבדוק מהו גודל החדר הנתון ומהם דרישותיו של הלקוח בהתאם לכמות בגדי המשתמשים ואופיים.

בתכנון חדר ארונות צריך להגדיר יחס נכון בין מידוף לתלית בגדים. הכל בהתאם לצרכי הלקוחות. גם בהקשר של תליה, יש הבדל גובה בין חולצות גברים לשמלות ומעילים. לנעליים צריך להקצות מקום של כבוד, הכל המסגרת חלוקת החלל בצורה נכונה.

על חדר הארונות לאפשר גישה נוחה לבגדים אשר ממוקמים בגובה ולאפשר את הורדתם בקלות ואף את החזרתם. על כן כאשר באים לבנות חדר ארונות חשוב לכלול בו את אמצעי האחסון המתקדמים שיאפשרו את הנגישות לפריטים אשר נמצאים בגובה.

מעבר לביגוד חדר הארונות משמש גם כמקום לאחסון כלי מיטה רבים ולכן חשוב ליצור בו מקומות אשר יאפשרו אחסון רב ונוח של מצעים ושמיכות חורף. גישה לפינות צריכה להיות נוחה אף היא וכדאי להימנע ככל שניתן מארונות פינתיים.

מראה בחדר ארונות היא בונוס שכדאי לנסות וליישמו. בדרך כלל על הקיר ממול הכניסה. לרוב אין דלתות לארונות אלא דלת אחת לכל החדר. בבתים עם בעיות של אבק או נוכחות של חיות בית כדאי לשקול סגירה אוטומטית של הדלת.

אהרון כהן הנגר לשירותכם, רוצים לתכנן ביחד חדר ארונות ולקבל עצות מנסיון? צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל [email protected]

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן