דלפקי קבלה

זה המון שנים שבכניסה לבית משרדים, מוסד גדול או עסק מציבים דלפקי קבלה בכניסה למקום, דלפק הקבלה הינו סמל לעמדה שבה האורחים ניגשים בשביל להתחיל תהליך או לשאול שאלות.

דלפקי קבלה משתנים בהתאם לצורך, דלפק קבלה בבניין משרדים בד"כ מאויש ע"י עובד אשר כל תפקידו לשמש כעמדת מידע ובד"כ ללא דרישות מיוחדות, להבדיל מדלפקי קבלה בבתי חולים ( לדוגמא ) שמשמשים כעמדת מידע אך גם כמעיין משרד למזכירות לאחיות ולרופאים, שימוש זה מתבטא בצורך לשטחי אחסון גדולים, בד"כ למקום יעודי למחשב ומסך (ולעיתים מדפסת), מגירות ומדפים לאחסון ציוד ועוד.

אנו בנגריית אהרון כהן מבינים שיש לעסקים שונים צורך שונה מדלפק הקבלה ונדע לבנות עבורך דלפק קבלה אשר יענה לדרישות שלך, בזכות ניסיון של שנים רבות ודלפקים רבים לייעץ ולהתאים דלפק ללא פשרות תוך ניצול מיירבי של המקום הנתון.

לפרטים נוספים או למידע נוסף בנושא דלפקי קבלה
התקשרו 03-751-9816 ונשמח להשיב לכל שאלה שנידרש

למה נגריית אהרן כהן:

  • כל הדלפקים שאנו מספקים ללקוחותינו עשויים מחומרים איכותיים ללא פשרות, ע"י נגרים בעלי עשרות שנות ניסיון,
  • כל הדלפקים שאנו מספקים בהתאמה אישית, ככה שאנו מבצעים ניצול מרבי של החלל ומתאימים את הדלפק לשאר החלל או הריהוט.
  • בעזרת הניסיון שצברנו נתאים את הדלפק לאופי המשרד הדרוש, יוקרתי, הייטקי, מודרני ועוד, בנוסף נדע להתאים את דלפק הקבלה לאופי העסק, לדוגמא דלפק של בית מלון יהיה שונה מדלפק של מוסך ויהיה שונה מדלפק של בית חולים וכדומה.

לעבודות שבוצעו תוכל לצפות בדף דלפקים

לפרטים נוספים או לסוגי דלפקים נוספים : דלפקי כניסה, מכירה, תצוגה ועוד
צור איתנו קשר בטלפון 03-751-9816 ונשמח להשיב על כל שאלה שנידרש

0 תגובות

  1. […] דלפק קבלה לחברה במתחם הבורסה, שילוב מסכי מחשב בעיצוב הדלפק. בוצע עבור חברת שירותים רפואיים ברמת גן […]
  2. […] דלפקי קבלה, שולחנות עבודה מעוצבים, שולחנות לנציגי מכירות ושרות, מטבחונים, שולחנות הקפיים, לוחות מעוצבים (מחיקים ונעיצים), חדרי עבודה לרופאים, הלבשה לקיר גבס (קופינג) […]

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן