ארונות

"אהרון הנגר מביא את אמנות עיצוב הארונות לכדי שלמות..."

בנוסף לעיצוב מתוחכם ואלגנטי, לכל ארון, מגירה ויחידה - יש הגיון משל עצמם. הקפדה על כל פרט ופרט, תכנון נכון, הקשבה ללקוח, וניתוח צרכיו מאפשרים לנו להתאים לכל אחד ארון, כמו כפפה ליד.

בנגריה אנחנו מתכננים, מייצרים ומעצבים מגוון רחב של ארונות, בין היתר ניתן למנות: ארונות נישה, ארונות הזזה, ארונות בגדים, ארונות מטבח וכן ארונות חדרי ילדים. כל זאת, תוך הקפדה על כמה עקרונות חשובים:

לקבל מידע נוסף אודות ארונות בהתאמה אישית,
התקשרו עכשיו: 03-7519816

  • חומרים – אנו עושים שימוש בחומרים המתאימים, החזקים והעמידים ביותר, ומציעים שילובים מגוונים בין אלומיניום, עץ, זכוכית ופולימר. יתרה מכך, אנו מקפידים להתאים את החומרים לתנאי החדר שבו מוצב הארון.
  • ניצול מירבי של חלל הארון – אחד העקרונות החשובים ביותר שמנחים אותנו בעת תכנון ועיצוב ארונות הוא החלוקה הפנימית שלהם. המטרה שתמיד ניצבת לנגד עינינו היא שהלקוח ייהנה מניצול מירבי של שטח הארון, וישתמש בכל חללי האחסון שבו.
  • עומסים – מאחר וארונות שונים משמשים אנשים שונים, אנו מקפידים לברר מראש מה תהיה תכולת כל ארון. לאחר מכן, אנו מתכננים ומעצבים ארון שיעמוד באופן אופטימאלי בעומס הצפוי לו כך, שיוכל לשמש את בעליו למשך זמן רב.
  • נגישות – בבואנו לתכנן ארון אנו תמיד מתחשבים בצרכים ובמאפיינים הייחודיים של הלקוח. לכן, תוכן הארונות שאנו מייצרים תמיד נגיש באופן מירבי לבעליו.
  • תקציב - אנו מתכננים, מייצרים ומעצבים ארונות בהתאם לתקציב שעומד לרשות הלקוח. מגוון החומרים והעיצובים הקיימים כיום מאפשרים לנו לספק ארונות מותאמים אישית, במחירים שונים.
  • שימושיות – אלמנט חשוב נוסף שאנו לוקחים בחשבון בעת תכנון ועיצוב ארונות הוא פונקציונאליות. חשוב לנו לתכנן ארונות בהתאם לתכיפות השימוש בו ולרמת השימוש בו.
  • החלל החיצוני שבו יוצב הארון - כדי שקהל לקוחותינו ייהנה מארון התפור למידותיו, אנו מגיעים לאתר הלקוח: אם זה בבית, במשרד או במפעל. אנו מודדים את השטח הקיים, בוחנים נישות, מגרעות או עמודים,ובהתאם למגבלות ואילוצי החלל – מעצבים את הארון

לצפייה בגלריית ארונות לחץ כאן

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארונות? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן