ארונות נישה

מעטים ארונות הנישה שיכולים להתחרות עם התכנון, הייצור והעיצוב שלנו, בנגריה, והסיבה לכך היא פשוטה: אנחנו יוצרים ארונות נישה תוך ניתוח הצרכים של כל לקוח.

המטרות שניצבות לנגד עינינו הן – יצירת אינטגרציה חלקה ומדויקת בין הקיר לארון, כך שלא יוותר שום חלל בלתי מנוצל והענקת שליטה מדויקת ואופטימאלית לתכולת הארון.

לצפייה בגלריית ארונות לחץ כאן

לקבלת מידע נוסף אודות ארונות נישה בהתאמה אישית, התקשרו עכשיו: 03-7519816

אנו מקפידים לתכנן את הארונות ביחס ישר לשטח הנישה שעומד לרשות הלקוח, ומאחורי כל דלת, ציר ומגירה מסתתרים מחשבה רבה. האלגנטיות והטעם הטוב ניכרים בכל חלקי הארונות, בין אם מדובר במרכיבים גלויים ובין אם מדובר במרכיבים החבויים מן העין.

שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים כיום מבטיח עמידות לאורך זמן: יהא זה עץ, זכוכית, אלומיניום, צירים או מסילות. התכנון המוקפד מעניק גישה נוחה, תפעול קל, פתיחה שקטה ושליטה אינטואיטיבית בכל אזורי הארון.

אנחנו מתעדכנים כל העת, בחידושים הטכנולוגיים האחרונים בעולם העיצוב והאבזור, ואנו תמיד מציגים את המילה האחרונה בתחום עיצוב הארונות!

כאשר אנחנו מתכננים ארונות נישה אנו לוקחים בחשבון את כל האלמנטים החשובים באמת: את רמת השימוש בארון, את תכיפות השימוש, עומסים, אקלים החדר, לחות, אטימות, תנאים חיצוניים וכמובן – פונקציונאליות.

טווח העיצובים הוא אינסופי, החל מארונות נישה המעוצבים בסגנון קלאסי, דרך ארונות נישה בסגנון אוריינטלי או יפני ועד קווים עיצוביים מינימליסטיים, טבעיים או מודרניים. כל הארונות מותאמים אישית לטעמו, לצרכיו ולתקציבו של כל לקוח ונוסכים ביטחון שאתם רוכשים ארון ייחודי שאין שני לו.

חדשנות, יצירתיות, שימושיות, הקשבה ומקצועיות נטולת פשרות מנחים אותנו בכל פעילותינו, הם שקנו לנו את מוניטין שרכשנו במהלך השנים והם הסיבה לכך שלקוחותינו ממשיכים לבחור בנו שוב ושוב.

סגירת נישה

ישנם שני סוגי נישות עיקריות

הראשונה היא תוצאה של תכנון הבניה כיום – נישות שמרכזות תקשורת וחשמל, נישה בממ”ד, נישות גבס שמתוכננות מראש לארונות אכסון ועוד.

השניה היא תוצאה של אילוצי בניה – מיקום עמודי בטון שלא בתוך קירות, סיפוח של שטח ציבורי בבית מתוך אחד החדרים או להיפך.

בכל מקרה, ניתן להפוך כל נישה כזו בתכנון נכון לאזור אחסון יעיל ואף לחלל תצוגה שיתן תחושה טבעית וזורמת לבית.

סגירת בוידעם

הבוידעם הוא שטח איחסון עילי בבית. בגלל מיקומו קרוב לתקרה, אין מה לתכנן את תוכו. אבל, לסגור אותו כך שייראה טוב או לא ימשוך תשומת לב בכלל ר- רצוי מאוד. בנגריית אהרון כהן נוכל לתכנן עבורכם סגירת מתאימה ונוחה. צריך רק לחשוב בצורה מקורית, בשיתוף בעל המקצוע והלקוח כדי להגיע לתוצאה איכותית.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארונות נישה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל [email protected]

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן