ארון כניסה

נגריית אהרון כהן מתמחה בתכנון, ייצור, בנייה והתקנה של ארונות לפי התאמה אישית ללקוח.

אם חיפשתם ארון כניסה מעוצב, אסתטי עם ניצול מקסימאלי של המקום אנו המקום המתאים עבורכם.

אצלנו תוכלו לבחור מבין מגוון עיצובים, חומרים וסוגי עץ בהתאם לטעמכם האישי ולתקציב העומד לרשותכם. אנו מאמינים כי התקשורת עם הלקוח תוביל לתיאום ציפיות ולמוצר באיכות גבוהה.

להזמנה של ארון כניסה מעוצב התקשרו אלינו  03-751-9816

לצפייה בגלריית ארונות לחץ כאן

באופן טבעי ארון כניסה יוצר את הרושם הראשוני בכניסה לבית. אחסון נכון של מעילים, תיקים ואפילו נעלי בית יגרום לכך שהבית יראה הרבה יותר מסודר וחמים.

עוד בנגרייה:
  • אין הגבלה על בחירת ידיות מתוך המגוון שקיים באינטרנט.
  • אפשרות לשילוב מראות: פנימיות, חיצוניות, במסגרת, על כל הדלת.
  • מנגנוני פתיחה נסתרים.
  • אנו מתחשבים במגבלות עומס, תדירות שימוש, שימושיות, תקציב וטעמו האישי של הלקוח כך שאם חשבתם על ארון כניסה בתכנון ועיצוב מסוים – אצלנו החזון יהפוך למציאות.

בנוסף לשירות הייצור והתכנון המתקדמים שאנו מציעים, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות לטווח ארוך ואחריות על מוצרינו, יש לכם תמיד עם מי לדבר. לפני תחילת כל עבודה אנו מקפידים להגיע לבית הלקוח או העסק, לשוחח עם הלקוח על מנת שנוכל לתכנן עבורו את המוצר המושלם ולמנוע בעיות עתידיות שעלולות להיווצר. לכל לקוח דרישות ואורח חיים שונה ועל כן, המוצר צריך להתאים כמו כפפה עבורו. אצלנו לא תצטרכו להתפשר על איכות, הרהיטים יהיו נוחים וישדרו לכם חמימות בבית ובעסק.

ארון כניסה לבית

דירות ובתים רבים בנויים באופן שהכניסה היא ישירות לחלל הסלון והמטבח. ארון כניסה מעוצב לבית הוא לעתים פריט הריהוט הראשון הנגלה לעיני מי שנכנס הביתה. מכאן גם החשיבות לא רק ליעילות שטח האחסון שלו אלא גם לעיצובו וצורתו החיצונית. יש ביכולתו של ארון הכניסה לייצר תחושה של מבואה לבית.

נגריית אהרון כהן מתמחה בתכנון וייצור ארון כניסה לבית בעיצוב אישי. על פי מבנה הכניסה ועיצוב הפנים הקיים בבית, נבנה עבורכם ארון כניסה מעוצב עומד בפני עצמו או מובנה בנישה.

לבחירתכם ארון כניסה המורכב מפריטי ריהוט מרחפים צמודים זה לזה (כגון מזנון מרחף , סט מגירות מרחף, מדפים מרחפים ושילוב של כל אלו – ניתן לראות דוגמאות בתמונות המצורפות). ארון כניסה שהוא מעין יחידת מידוף מפרידה בין הכניסה לחלל הסלון והמטבח ועוד.

אין סוף עיצובים וסגנונות אפשריים של ארונות כניסה לבית הכוללים את הפונקציונאליות המתאימה לצרכים שלכם, כגון תאי אחסון סגורים, מדפי נוי פתוחים, מראה, מתלים פנימיים או חיצוניים, מגירות ארגון, תאי נעליים ועוד.

דוגמאות לארונות כניסה מעוצבים לבית

ארון כניסה עם מראה

ארון כניסה עם מראה מעוצב בהתאמה אישית, יספק לכם מענה לצורך יומיומי כפול, הן של היוצאים מהבית והן של הנכנסים. על פי המיקום וטעמכם אנו נייצר עבורכם ארון כניסה עם מראה גלויה משולבת בעיצוב ארון הכניסה לבית.

לחילופין ניתן ליצור ארון כניסה עם מראה אשר מותקנת על דלת הארון עצמו. לעתים, על פי העדפת הלקוח, אנו מייצרים ארון כניסה מעוצב, עם מראה בצידה הפנימי של דלת הארון. במקרה זה המראה זמינה למי שעושה שימוש בארון הכניסה על מנת להתארגן לפני יציאה.

ארון כניסה משולב ארון נעליים

חשוב לציין כי כיום בבתים רבים נהוג להסיר נעליים בכניסה. במקרים אלה ארון כניסה לבית יכלול חלל אחסון לנעלים.

ארון כניסה קטן

ארון כניסה מעוצב קטן ומינימליסטי יכול להוות תוספת מרשימה לעיצוב הפנים של חלל הכניסה, לצד מתן מענה לצרכים יומיומיים של בני הבית. בין אם אתם מעדיפים ארון כניסה מעוצב בסגנון קלאסי או מודרני.

אנו, נגריית אהרון כהן ערוכים לתת מענה מדויק לטעמכם תוך ביצוע באיכות הגבוהה ביותר.

ארון כניסה לבית מודרני

ארון כניסה לבית מודרני מצריך שילוב בין עיצובים עכשוויים מודרניים, הרגלי חיים, וצרכים שאינם בהכרח שונים באופן מהותי.

ארון כניסה מעוצב בסגנון מודרני מדגיש את תרומת ארון הכניסה לעיצוב חלל הכניסה בו הוא נמצא, לכן יכלול לא רק תאים או מגירות אחסון, אלא לא פחות חשוב מכך, יכלול אלמנטים שמטרתם אך ורק לאפשר תצוגת פריטי נוי. למשל: גוף תאורה, פסלון, עציץ, שעון, מראה וכדומה.

לעיתים ארון כניסה מעוצב לבית מודרני יהיה בצבעים ניגודיים לאלו הקיימים בחלל לדוגמא: ארון כהה מאוד בחלל בהיר או להפך.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארון כניסה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן