ארון לאקווריום

בנגריית אהרון כהן מייצרים גם ארונות המיוחדים לנשיאת והצגת האקווריום שלכם, ובהתאמה אישית. אם יש לכם אקווריום ואתם רוצים לתת לו כבוד – ארון לאקווריום זאת התשובה.

להזמנת ארון אקווריום בעיצוב המותאם אישית, התקשרו 03-751-9816, ונשמח לעמוד לשירותכם

אנו מניחים שיצא לכם לא פעם להיתקל באקווריומים מרשימים במיוחד. ובכן, הם מרשימים בעיקר בזכות הרהיט העוטף אותם, ושמדגיש את נוכחותם המרשימה במקום בו הם מונחים. וכאן נכנס הנגר לתמונה.

ארון האקווריום הינו רהיט מיוחד. תפקידו להדגיש את האקווריום שלכם, ולתת לו את הכבוד הראוי בבית, במשרד, או בכל מקום שתבחרו. ולכן, ישנה חשיבות רבה לעיצוב של ארון האקווריום.

עיצוב ארון האקווריום חייב להתחשב בכל המכשור המפעיל אל המערכת וכן לשאת את המשקל בצורה בטוחה.

ניתן לעצב את ארון האקווריום לפי בחירתכם. כמו-כן, ניתן לשלב ברהיט ארון האקווריום אביזרים שונים כגון מגירות לאחסון אביזרי האקווריום ועוד. את הארון ניתן להזמין לפי מידה ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

כל העבודות שלנו הן ברמת גימור גבוהה, והתוצר שלנו יהיה רהיט שיחזיק אצלכם במשך שנים רבות.

ארון לאקווריום הינו רהיט הדורש תשומת לב רבה לפרטים הקטנים, ולכן, בשונה מרהיט סטנדרטי, לפני שניגשים לבניית ארון האקווריום אנו ממליצים לתאם פגישה ראשונית, בכדי לדון יחד, ולתכנן בצורה הנבונה ביותר, את בניית הארון האולטימטיבי עבורכם.

למידע נוסף ולתיאום פגישה לצורך תכנון ארון האקווריום המיוחד שלכם, לייעוץ, ולכל שאלה אחרת, נגריית אהרון כהן לשירותכם. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 03-751-9816 או בכתובת המייל nagar@nagar.co.il

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן