ארון אחסון למטבח | ארון שירות למטבח

ארון אחסון או ארון שירות למטבח – רק בנגריה מתמחה

נגרית אהרון כהן מתמחה בפתרונות ייחודיים ובעיצוב ארונות שירות למטבח לכל מטרה ודרישה. ניתן להזמין ארון אחסון למטבח או ארון שירות למטבח כיחידה עצמאית או כתוספת לארון מטבח קיים. כמו כן במידה וארון המטבח הרגיל שברשותכם אינו מספק פתרון אחסון יעיל, נוכל לתכנן ולבצע שינויים ותוספות כדי להפוך אותו לארון שירות למטבח יעיל.

ארון שירות למטבח – בעיה ידועה

לעיתים הבעיה המציקה בארונות המטבח שברשותנו היא חוסר היעילות בחלל הארון. חלוקתו הפנימית של ארון המטבח ע”י מדפים, שהותקנו במרווחים גדולים מידי, יוצרת מצב של בזבוז מקום וחללים ריקים בין המוצרים המונחים ע”ג מדף אחד לבין המדף שמעליו. בנוסף, פנים המדף לא מנוצל מחוסר גישה, לפניכם שורת עצות היכולות לסייע בהתמודדות עם בעיית החלל המבוזבז, וכיצד נוכל לתכנן את ארון האחסון למטבח באופן כזה שהשימוש בו יהיה יעיל הרבה יותר.

זקוקים ליותר מקום אחסון, התקשרו 03-751-9816, ונתכנן ביחד ארון שירות למטבח שישרת את צורכיכם.

ארון אחסון למטבח – חלוקה פרטנית של חלל

הפיתרון הקל ביותר להפיכת ארון שירות למטבח למנוצל באופן מקסימלי, יהיה להוסיף מגירות פנימיות ובכך למעשה להכפיל את שטח האחסון ולשפר משמעותית את יעילות הארון, זהו פתרון פשוט לניצול חלל. בשעת ארגון וסידור ארונות המטבח נשים לב כי נוכל לחסוך לעצמנו זמן לא מבוטל אילו רק נוכל לגרום לכך שכל המוצרים יהיו נגישים בקלות. אין אנו רוצים לבזבז כוחות בחיפוש אחר מוצר שקנינו אתמול, ובטח שאיננו רוצים לצאת ולקנות אחד חדש. הוספת מגירות פנימיות לארון שירות למטבח אינה מצריכה שינוי בחזית, לא משנה את עיצוב המטבח. היא מוסיפה נוחות, מפחיתה התכופפויות מיותרות ומגדילה משמעותית את ניצול החלל.

פתרון נוסף להוספת מקום אחסון במטבח הוא הוספת ארונית אחסון למטבח

ארונית אחסון הינה ארון (בד”כ על גלגלים, לא חובה) שמספק לנו מקום אחסון נוסף במטבח, אנו בנגריית אהרון כהן מתמחים ביצירת ארוניות מטבח מותאמות אישית, לפי העיצוב, הגודל והפונקציונאליות הנדרשים.

בשונה מרכישת ארונית אחסון למטבח מחברות אשר מייצרות את ארוניות בפס יצור, אצלנו תוכלו לבחור בדיוק את המידה למיקרו, גודל מגירות וכמה, כמובן דלתות, גובה הארונית, סגנון ועוד

ארון שירות נמוך בהתאמה אישית

אצלנו בנגריה תוכלו לבחור ארון שירות נמוך (או גבוה), על פי רוב, ארונות השירות הינם בגובה 120-180 ס”מ, אך לעיתים יש דרישה לארון שירות נמוך בגובה של כ-90 ס”מ (גובה השיש), אנו נתאים עבורכם ארון שירות לצרכים שלכם, ולא נפסח על כל עקרונות העבודה שלנו, שהארון יתאים לעיצוב שלכם, לדרישה שלכם ולפונקציונליות הנדרשת.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בשיפוץ מטבח? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל [email protected]

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן