אי למטבח

נגריית אהרון כהן מומחים בעלי נסיון רב בשידרוג מטבחים. אי למטבח מהווה שדרוג ניכר ביותר המאפשר לכם ליהנות מתוספת משמעותית של משטח העבודה במטבח,  והן בכמות מקומות האחסון. אצלנו תוכלו להזמין אי למטבח בהתאמה אישית ובהתחשבות במטבח קיים.

לפרטים, התקשרו לטלפון 03-751-9816 או דרך צור קשר באתר, ואנו נבוא לייעץ, לתכנן וכמובן לייצר.

אי למטבח מתאים בדרך כלל למטבחים עם שטח פנוי גדול. גם במטבחים קטנים ניתן ליישם אי כל עוד שומרים על מעברים סבירים בין הרכיבים השונים במטבח.

מהן יתרונותיו של אי במטבח?

רהיט כזה מעשיר את מראה המטבח. הוא יכול להיות נאמן לעיצוב המקורי של המטבח אך יכול להיות כמו כתם צבע אחר שמשלים את המראה.

אי יוצר עבורכם שולחן אוכל קרוב למטבח. לפעמים בנוסף לשולחן אוכל ולפעמים במקומו. כמו-כן, משטח האי הרחב יוצר מתחתיו מקום אחסון עצום ועמוק, וכאן היתרון הוא כפול, כאשר נוסף על מקום האחסון העצום, מתבצע גם ניצול מרבי של שטח המטבח. בשל המשטח הכל כך רחב, ניתן ליצור מקום אחסון צו צדדי, כאשר מכל צד של האי יש מספיק עומק לאחסון. צד עיקרי יכול להיות עם מגירות וצד שיושבים בו יהיה עם דלתות בעלות עומק אחסון קטן יותר. יתרון בולט נוסף של האי הוא הגדלת משטח העבודה במטבח. המשטח לא חייב להיות אבן. הוא יכול להיות עץ או פורמאיקה.

סוגי האי למטבח גם הם שונים ומגוונים. יש להבחין בין אי שאינו צמוד לאף קיר לבין חצי אי שמחובר בפאה אחת שלו אל הקיר. השיקול הוא כמובן גודל שטח המטבח. כאשר שטח המטבח ענק יותר, ניתן להרשות לעצמכם אי שלם, שהוא הרבה יותר נוח מבחינת התניידות רב כיוונית במטבח, לעומת חצי אי שהוא שצד אחד שלו ללא מעבר. ייצור ביניים הוא אי נייד למטבח. האי הנייד מתנייד על גלגלים, מאפשר גמישות בהתנהלות במטבח בהתאם לעומס העבודה, עומס המבשלים, האורחים או צרכים אחרים בבית. כמובן שלא ניתן לחבר לו צנרת גז, חשמל או מים.

את האי ניתן להזמין במגוון צורות, חומרים, וצבעים. ניתן לעצב אי שיש בו רק מגירות, רק ארונות או שילוב של מגירות וארונות, ניתן לבחור את סוג חומר הציפוי של העץ: פורמייקה, פולימר, פורניר או צבע, במגוון צבעים לפי מניפת הצבעים של החברות השונות הנמצאת בנגרייה שלנו לשירות לקוחותינו. ניתן אף לבחור את חומר משטח העבודה של האי. דוגמה למשטחים: אבן, עץ, פורמייקה, בוצ’ר, שיש ועוד.

תהליך הפיכת מטבח סטנדרטי למטבח עם אי

תהליך הפיכת מטבח רגיל למטבח עם אי מעניק לנו שדרוג משמעותי למטבח. כמו-כן, תופתעו לגלות כי את רובה של מלאכת הפיכתו של המטבח הקיים למטבח עם אי, ניתן לבצע ללא הפרעה לחיי היומיום של המשפחה ובני הבית, העושים שימוש יומיומי במטבח.

השינוי ממטבח ללא אי למטבח עם אי מתבצע במהירות מפתיעה וכל שנותר הוא להתרגל לשדרוג המשמעותי החדש הנוכח במטבח ולהתחיל ליהנות ממעלותיו.

בפגישת הייעוץ ולאחר שנערוך מדידות ויילקחו בחשבון מאפייני חומרים, והסגנון המועדף עליכם להפיכת המטבח שלכם למטבח עם אי, אנו נכין עבורכם תכנית מפורטת, כאשר מרבית העבודה תבוצע בנגריה כך שברוב שלבי העבודה המטבח פנוי ועומד לרשותכם.

חלל המטבח העומד לרשותכם ישפיע כמובן על גודל האי והאלמנטים שניתן לשלב בו, כאשר ניתן לשדרגו למטבח עם אי גדול המורכב מאלמנטים שונים כגון: תאי אחסון, מגרות, מדפים נשלפים וכו’.

תהליך הייצור כולל הכנה מראש ושילוב של מרבית האלמנטים כולל שלבי גימור מתקדמים בנגרייה, ורק כאשר האי מוכן להרכבה נגיע אליכם ונבצע את ההרכבה במהירות וללא צורך לשבור את שגרת חייכם.

כאשר אנו מתכננים עבורכם מטבח עם אי, החלק העליון של האי ישולב בצורה הרמונית עם יתר האלמנטים המרכיבים את האי. כאמור ניתן לבחור האם המשטח העליון יהיה עשוי מעץ מלא בסגנון בוצ’ר בלוק או כל משטח עץ מלא. לחלופין לבחור פורמייקה או פורניר בגוון עץ או בצבעים המתאימים למטבח הקיים.

ניתן להזמין אי בגימור צבע לבחירתכם ולהשאיר רק את החלק העליון מבוצ’ר בלוק עץ מלא.

במידה וגודלו של האי מאפשר זאת ניתן לשקול תוספת של גלגלים כך שהאי במטבח יהיה נייד, וניתן יהיה להעביר אותו מעמדה אחת לאחרת או להזיזו לצורך ניקיון או כחלק מפתיחת המרחב לארוחה רבת משתתפים.

מטבח עם אי מהווה כאמור שדרוג ניכר ביותר המאפשר לכם ליהנות מתוספת משמעותית הן לצורכי עבודות המטבח השונות והן לצורכי האחסון.

נגריית אהרון כהן, מייצרת אי למטבח בהתאם לחלומות שלכם. לפרטים נוספים אודותינו, ולקבלת הצעת מחיר לבניית אי למטבח חדש או שידרוג של אי מטבח קיים אנא התקשרו אלינו בטלפון 03-751-9816 או כתבו לנו למייל [email protected], ואנו נחזור אליכם בהקדם.

Comments are closed.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן