תכנון ארונות קיר

נגריית אהרון כהן מתמחה זה שנים רבות בעבודות עץ ובתכנון ובנייה של ארונות קיר.

אצלנו תקבלו שירות ויחס חם החל משלב התכנון של ארון הקיר ועד לשלב הסופי והתקנתו אצלכם. הזמינו אצלנו ארון קיר ותוכלו ליהנות משירות מעולה וממגוון דגמים ועיצובים, סוגי עץ שונים ותכנון לפי דרישה של ארונות קיר.

לצפייה בגלריית ארונות לחץ כאן

התקשרו עוד היום להזמנה וייעוץ לגבי ארונות קיר: 03-7519816 .

אנו מתכננים ומייצרים ארונות קיר לפי דרישת הלקוח, צרכיו וטעמיו האישיים. לכל אדם יש את הדרישות המיוחדות שלו בארון הקיר: כמות מגירות, דלתות, עיצוב, גימור, גודל, נוחות שימוש ועוד. אנו יודעים להתאים את ארון הקיר במיוחד ללקוחות שלנו כך שינצלו אותו באופן מרבי ויהיה עמיד לשנים רבות.

אצלנו הכל אפשרי, הקפדה על הפרטים הקטנים, התחשבות במגבלות המרחב ויכולת הניצול שלו מאפשרי לנו לספק לכם ארון קיר מתקדם שיספק לכם הנאה וחווית שימוש לשנים רבות.

אם בחרתם להזמין אצלנו ארון קיר, בחרתם בייחודיות, איכות, עמידות ושירות לאורך שנים רבות.

תכנון ארון הקיר היא לא משימה פשוטה ועל כן אנשי מקצוע ומומחים בעלי ניסיון של שנים רבות מתכננים ומרכיבים אותו עבורכם. אצלנו הלקוח מקבל יחס חם ואישי, הסברים והכוונה לכל אורך התהליך. אנו מאמינים לצד השירות והמוצרים האיכותיים חייבים לעמוד חומרים ברמה גבוהה ולכן, כל ארון קיר שנבנה על ידי נגריית אהרון כהן הוא ארון עמיד ומותאם לסביבה בו הוא יימצא: תכיפות שימוש, לחות, אטימות, אקלים החדר, תנאים חיצוניים ועוד.

נגר אהרון כהן לשירותכם, רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארונות קיר? צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן