שידת טלוויזיה

נגרית אהרון כהן מתמחה בתכנון וביצוע מוקפד של שידות טלוויזיה בהתאמה מושלמת לציוד שברשותכם ולכל חלל או חדר בו תבחרו להציבה.

תכנון מלא והיקפי המביא לידי ביטוי שנים של ניסיון מקצועי יבטיחו יחידת שידת טלוויזיה נכונה לדרישותיכם.

נגר אהרון כהן לשירותכם, רוצים פתרונות יצירתיים בתכנון שידת טלוויזיה? צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il, ונשמח לעמוד לשירותכם.

שידת טלוויזיה – חשיבות ראויה לתכנון מוקפד

ברוב הבתים משמשת הטלוויזיה כנקודה המושכת ביותר את תשומת ליבנו בחדר. כתוצאה מכך, יתכן כי שידת הטלוויזיה אותה תבחרו הינה אביזר הריהוט החשוב ביותר בביתכם. ולכן, בחירת שידת טלוויזיה נכונה היא תהליך ששווה לתת לו מחשבה ותכנון מקצועי וראוי.

שידת טלוויזיה – התאמה לציוד

הדבר הראשון אותו יש לקחת בחשבון הוא מימדיה הפיזיים של הטלוויזיה ואחסון המכשירים הנלווים. יש לזכור כי ציוד אלקטרוני כגון מגבר או ממיר מיצרים כמות חום לא מבוטלת ונדרש ליצור מעברי אוורור ולעיתים אוורור פעיל כדי למנוע נזק למכשירים.

שידת טלוויזיה – התאמה לחלל.

לאחר שבררנו עם עצמנו את נושא גודל הרהיט, יש לחשוב על גודל החדר או החלל בו נציב אותו. עניין נוסף עליו נרצה לתת את הדעת הוא יצירת איזור מסתור בתוך השידה בו נעביר ונסתיר את הכבלים הרבים בהם נדרש להשתמש, וזאת כדי לא לפגוע במראה הרהיט בו מותקנת הטלוויזיה שבחרנו. לבסוף יהיה עלינו לחשוב על התאמת הצבעים שבחלל החדר ועל הסגנון העיצובי של הרהיטים הקיימים בו, זאת כדי להבטיח תאימות מלאה של שידת הטלוויזיה לסביבה בה היא מוצבת.

נגר אהרון כהן לשירותכם, צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן