שידת טואלט – שולחן טואלט

נגריית אהרון כהן מתמחה בתכנון ויצור שידת טואלט ופרטי ריהוט מגוונים בהתאמה אישית. הנגרייה, בעלת ותק ונסיון רב שנים בעבודות עץ, תוך מתן ייעוץ ושרות ברמה גבוהה ללקוחות פרטיים ועסקים.

אנחנו נקבל מכם דרישה, תמונה או משהו ראשוני שיכוון אותנו ויחד נצא לדרך כדי לתכנן שידת טואלט או שולחן טואלט מעוצבים, מתאימים לחלל ומשקפים את החזון שלכם.

לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני צרו עמנו קשר בטלפון – 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il. נשמח להעמיד את ניסיוננו רב השנים לרשותכם

שידת טואלט או שולחן טואלט – כיצד לבחור

ניתן לתכנן וליצר פריטי ריהוט אלו במגוון מידות, סגנונות וחומרי גימור. עץ, אלומיניום, ברזל, זכוכית ועוד פריטים וחומרים ניתן לשלב ברהיט שלכם. בד”כ מדובר ברהיט קטן שיש לו משמעות ייחודית בעיצוב החלל. הוא לא חייב להתאים לרהיטים אחרים. הוא יכול לבלוט בהיותו שונה משאר הרהיטים.

מימדים לשיקול בהחלטה על שידת טואלט – רוחב, עומק, גובה

הבחירה בין שולחן טואלט ושידת טואלט נובעת ממיקומו של הרהיט והמרחב העומד לרשותכם. לעתים כאשר לא ניתן להוסיף לחלל החדר רהיט גדול עלינו לתכנן רהיט ייחודי שישלב במדויק בין צורכיכם והמיקום העומד לרשותכם.

רוחב ועומק השידה יכול להשתנות וניתן אף ליצור שידת טואלט הכוללת שולחן כחלק אינטגרלי מהרהיט. במידה והשידה רחבה ניתן ליצור מיקום לכיסא לצד המגרות. שידת טואלט יכולה להשתנות בגובה שלה ובהתאם לכך ישתנה מספרם וגובהם של המגירות. ניתן להתאים את מראה השידה וליצור מסגרת למראה המשתלבת בצורה מושלמת עם הרהיט. על פי הגובה ניתן לתכנן לא רק את מספר המגירות אלה גם את עומקן. ניתן לשלב בשידת טואלט גם תאי אחסון עם דלתות פתיחה קדמיות או ויטרינה עם דלתות זכוכית וכל זאת על פי בחירתכם.

במידה ויש צורך בשידת טואלט צרה שאינה עמוקה הרי שניתן לשלב בין שולחן טואלט לשידה באופן כזה שנציב שידה צרה וגבוהה עם מספר מגרות מותאמות ולצידה שולחן טואלט תלוי כך שניתן לתלות מעליו מראה תואמת ולהציב מתחתיו בעת השימוש כיסא ייעודי.

לעתים כאשר המקום מצומצם מאוד נתכנן ונייצר עבורכם מערכת משולבת של מראה תלויה, שולחן טואלט תלוי ומדפים, וארונית טואלט תלויה. על ידי תלייתם זה לצד זה והתאמת העיצוב ביניהם ניצור בפועל שידת טואלט מושלמת שתתאים בדיוק למקום העומד לרשותכם.

חומרים ליצור שולחן טואלט או שידת טואלט

ניתן לקבל שולחן טואלט ושידת טואלט בגימור פורמייקה, פורניר וצבע במגוון צבעים מלאים או לחלופין בגימור עץ במספר דוגמאות כך שניתן לבחור ולהתאים כמעט לכל צבע קיים.

ניתן לשלב בשידה גם אלמנטים של זכוכית הן כדלתות והן כשולחן טואלט המאפשר לראות מה מכיל התא או מכילה המגירה העליונה של השידה.

לקבלת ייעוץ, הכוונה ותיאום פגישה צרו עמנו קשר בנגריית אהרון כהן

טלפון – 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il.

נשמח להעמיד את ניסיוננו רב השנים בתכנון, התאמה וייצור של פריטי ריהוט מגוונים לצורכי הלקוח.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן