שולחנות כתיבה

נגריית אהרון כהן בעלת מוניטין של שנים בתחום ריהוט בהזמנה מייצרת מגוון רחב של שולחנות

אנחנו חיים בקצב חיים סוער ומהיר, שמותיר לנו מעט מאוד פנאי, לכן חשוב שנעניק לעצמנו את הטוב ביותר כבר במהלך שגרת יומנו. השעות המרובות מול מחשב מייצרות צרכים חדשים, וכאשר אנחנו מתכננים ומעצבים שולחנות כתיבה, בנגריה של אהרון כהן, אנו מפנים מקום של כבוד לצרכים מתפתחים אלו, ומתאימים את עצמנו לסביבה המשתנה של העידן המודרני.

לצפייה בגלריית שולחנות לחץ כאן

למידע נוסף על שולחנות כתיבה התקשרו 03-7519816

אנחנו מאמינים ששולחן כתיבה הוא לא רק פריט עיצובי ליצירת עניין אסתטי, כי אם כלי פונקציונאלי שחייב להביא לידי ביטוי ערכים של נוחות, איכות וגימור משובח. בשל כך, בבואנו לתכנן שולחנות כתיבה אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לכל המאפיינים החשובים:

  • ארגונומיה – תכנון נכון של שולחנות כתיבה מתחיל בישיבה נוחה ובריאה. אנו מקפידים על גובה השולחן נכון, לאופן שבו אמת היד מונחת על השולחן, בהתאם לצרכי השימוש שלו (צג מחשב, מקלדת, קלסרים, שיעורי בית, מיקרוסקופ), כמה אנשים צפויים להשתמש בשולחן בהזדמנויות שונות (חברים, לקוחות, עובדים), לכמה מרחב זקוק היושב וכיצד נוח לו לפרוס את רגליו בעת הישיבה.
  • סגנון – כאוהבי עיצוב, חשוב לנו לייצר שולחנות כתיבה בעלי חזות אלגנטית ומזמינה שיתכתבו בהרמוניה עם שאר הפריטים בחדר. אנו מתאימים את עיצוב השולחן לחזונו של הלקוח, לתנאי החדר ולטעמו האסתטי ומציגים טווח רחב של פתרונות אופנתיים ומעניינים.
  • אזורי אחסון – שולחנות כתיבה הם הרבה יותר ממשטח עבודה מעוצב, עליהם להיות גם פונקציונאליים ולספק מענה כולל לצרכים של המשתמשים בהם. בין פתרונות האחסון שאנו מציעים ניתן למנות מגירות, משטחים ניידים, ארוניות ומדפים.
  • חומרים איכותיים – המטרה שלנו היא לספק לקהל לקוחותינו שולחנות כתיבה עמידים, שיילוו אותם לאורך שנים. ניתן לעצב שולחנות כתיבה ממגוון רחב של חומרים ובשילובים מקוריים ובלתי שגרתיים.

שולחנות כתיבה משמשים אותנו במשך שעות רבות במהלך היום, הם משפיעים על בריאותינו ועל איכות חיינו. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מרעיונות חדשניים, סטנדרטים גבוהים ופתרונות יצירתיים.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים לתכנן יחד שולחן כתיבה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

 

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן