ריהוט משרדי

נכנסתם למשרד חדש? מזל טוב, מעוניינים לחדש את הריהוט במשרד קיים? בהצלחה.

לרהט משרד זה דבר מאוד פשוט, לרהט משרד נכון, זה כבר סיפור אחר.

כאיש מקצוע אני יודע שלא מספיק לדעת איזה גודל שולחן הלקוח רוצה, או כמה כסאות אורחים הלקוח מבקש, כאיש מקצוע אני צריך לבחון את דרישת הלקוח, חלל העסק, סוג העיסוק ותקציב הלקוח ע"מ לתת פתרונות ריהוט מקצועיים ויצירתיים, רכישה של ריהוט משרדי מחברה מובילה בעזרת איש מקצוע שייעץ לך בנושא לא חייב להיות יקר יותר, אבל מה שבטוח יהיה לך יותר ידע לבחור נכון.

כאשר לקוח נכנס לחנות רהיטים או למחסן שיש לו תצוגה, הלקוח יוכל לראות שולחנות לרוב וכנ"ל גם לגבי כסאות, אבל מעבר להאים יש מספיק מקום על השולחן, האם הוא מספיק גדול בשבילי, שאלתם את עצמכם פעם, בחלל שאני מאחסן אותו יש מספיק מקום גם לו וגם לריהוט נוסף שאני אצטרך? האם יתכן שאני ירצה לשים ארון תואם? איך הם ישתלבו ביחד, האם השולחן משדר ללקוח את המסר שאני מעוניין לשדר, כאנשי מכירות, או אפילו אנשים שמקבלים קהל באופן כללי, תמיד יש מסר שנרצה להעביר ללקוח, אפילו פקידה במשרד עורכי דין חייבת לשדר את המסר הנכון, איש מקצוע יתאים עבור ריהוט אשר יתאים למסר שהעסק שלך מעוניין לשדר.

דוגמא לתכנון פינות המתנה

במשרדים רבים יש פינות המתנה, אך לא תמיד פינות המתנה האלה מאוישות, ואם כן, לרוב לא מלאות, אך יחד עם זאת, בהתאם לגודל המשרד ולמסר שאנו רוצים להעביר (שוב למסר) נדאג שתהיה פינת המתנה מכובדת, במשרד עורכי דין גדול, אף על פי שלרוב לקוחות לא ממתינים, וגם כאשר נוצר מצב כזה מדובר באדם בודד, נמליץ על פינת המתנה של שלושה עד ארבעה מקומות ישיבה לפחות, ולעיתים נמליץ על 2 פינות המתנה קרובות שניתן לראות כל אחת מחברתה, עם 2 מקומות בכל עמדה, בצורה כזאת אני מוסיף למשרד יוקרה. משרד יוקרתי גדול, עם פינת המתנה של ספה בודדת, יפה ככל שתהיה תיתן למשרד מראה זול.

העניין הוא ש....

אנחנו כאנשי מקצוע בתחום הריהוט המשרדי ניידע להמליץ לכם על הריהוט המשרדי הטוב ביותר בשבילכם, ניתן לכם טיפים ופרספקטיבות שלא חשבתם עליהם וזה אפילו לא עולה יותר.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן