נגר פרטי

נגריית אהרון כהן מנוהלת על ידי אהרון כהן, נגר בעל ניסיון רב, מומחה בעבודות נגרות מורכבות ומעוצבות. אנו עובדים יד ביד עם אדריכלים המעצבים נגרות בהתאמה אישית, בכדי להעניק ללקוח מוצר סופי באיכות, בצבע, ובצורה שהוא היה מעוניין.

לפרטים נוספים אודות נגריית אהרון כהן, ולהזמנת נגר פרטי אהרון כהן, נשמח אם תצרו עמנו קשר בטלפון 03-751-9816, ונשמח לעמוד לשירותכם.

למה לשכור נגר פרטי?

רהיטים משדרגים לנו את הבית או העסק. בעזרתם אנו יכולים להפוך את הבית שלנו לחמים ונוח ואת העסק שלנו למזמין ויוקרתי, והדגש החשוב ביותר הוא על פונקציונליות, וזה מה שמייחד נדר פרטי משאר רהיטים שהוכנו כסטנדרט ללקוח רנדומלי. עכשיו נשאר לכם לשאול את עצמכם: האם הרהיטים שלכם משדרים עבורכם את מה שאתם רוצים? האם הם נוחים לכם? האם הם פונקציונאליים לשימושים השונים שלכם?

ברכישת ריהוט אצל נגר פרטי תוכלו לקבל ריהוט בהתאמה אישית ובדיוק רב לצורך שלכם. לא תיאלצו עוד להתפשר על אילוצים קיימים, וכמובן שלא תצטרכו להתפשר יותר על איכות הריהוט. נגר פרטי אהרון ייצר עבורכם ריהוט בהתאמה אישית לכם ולבני משפחתכם או לבית העסק שלך בצורה ההולמת ביותר את החלל הייעודי.

אהרון כהן הינו נגר פרטי מומחה ביצירת ריהוט בעיצוב אישי. אז אם חלמתם פעם על ריהוט שיראה בדיוק כמו שדמיינתם, אם אתם מעוניינים בריהוט מעוצב בהתאמה אישית צרו עמנו קשר בטלפון 03-751-9816  או במייל nagar@nagar.co.il  , ונחל בייצור הרהיט המושלם שתמיד חלמתם שיהיה לכם.

אהרון כהן נגר פרטי יגיע עד אליכם, ילמד את הצרכים שלכם, ועל בסיסם יתכנן עבורכם ריהוט בהתאמה אישית לצרכיכם, לנישה שלכם, לחלל הקיים ברשותכם, ומהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר, בכל גימור, ובכל צבע שתבחרו. נגרייתו של אהרון כהן תתכנן ביחד אתכם ריהוט שיעמוד במסגרת התקציב שלך, ובמסגרת רמת האיכות אותם אתם רוצים להשיג, בכדי שיחזיק לכם עוד שנים ארוכות וטובות.

לפרטים נוספים אודות אהרון כהן נגר פרטי לשירותכם, אשר יעניק לכם את הפתרון היצירתי והמושלם למוטיב שאתם רוצים ליצור בחלל שלכם, צרו עמנו קשר בטלפון 03-7519816  או במייל nagar@nagar.co.il, ונשמח לעמוד לשירותכם.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן