מעמד למדפסת

נגריית אהרון כהן מתמחה בביצוע התאמות ותוספות לריהוט משרדי קיים לצורך שדרוג והוספת אבזור משרדי כגון תוספת של מעמד למדפסת.

אנו מתמחים ביצירת פריטי ריהוט בשילוב חומרים בכל הגדלים משרפרף פשוט המשמש כמעמד למדפסת ועד מתקן למדפסת על גלגלים הכולל מקום למדפסת עם מגרות לאחסון דפים ומדפים נוספים למגשי מיון מסמכים.

צרו עמנו קשר בטלפון - 03-7519816 לייעוץ טלפוני ראשוני ואנו נתכנן ונייצר עבורכם את המעמד למדפסת שיתאים בדיוק לצורכי משרדכם ותייעל את עבודת המשרד.

נקודה חשובה מאוד אותה כדאי לדעת היא שכיום, המדפסות המשרדיות ברובן מתחברות לרשת המשרדית בחיבור קווי או בעזרת WiFi ולאור זאת, ניתן למקם את המדפסת ליד מקור כוח בכל פינה במשרד שמתאימה לכם וקיימת נקודת רשת ומכאן שישנה גמישות רבה יוותר כאשר אנו ניגשים לתכנן לעצב ולייצר את המעמד למדפסת.

סוגים של מעמד למדפסת

ניתן לייצר ולהתאים למשרד מעמד פשוט למדפסת שיתפוס מעט מקום ושימש אך ורק להצבת המדפסת. המתקן יכול להיות נייח או נייד על פי הבחירה וההתאמה. וניתן להתאים ולשלב את חומר היצור בהתאם לריהוט הקיים. לצורך התאמה ניתן להזמין מעמד למדפסת עשוי מלמין בגוון אחיד או גימור בצבע עץ וזאת על מנת לשלב ולהתאים את המעמד למיקום ייעודי במשרד.

מעמד למדפסת בתוספת מגירת ניירות

על פי הזמנה ניתן לתכנן ולייצר מתקן ייעודי שישמש כמעמד למדפסת ובנוסף ניתן יהיה לאחסן במעמד גם חבילת ניירות הדפסה בגדלים שונים. במידה ותבחרו להציב את המדפסת בחלקו העליון של המעמד ניתן להוסיף גם שתי מגרות כך שניתן לאחסן שני גדלים של ניירות, למשל A4 ו-A3 או יותר. המתקן יכול להיות נייד או נייח וזאת לפי בחירתכם והצורך הייחודי לכם. במידת הצורך יותקנו למעמד גלגלים מתאימים לניוד קל.

מעמד למדפסת יכול לשמש גם כארונית סגורה המצוידת בדלתות

במצב זה המדפסת בתוך ארון. ראוי לציון שכאשר המדפסת ניצבת בתוך ארונית אזי המשטח העליון יכול לשמש כמשטח לכל עבודה משרדית אחרת.

שילוב חומרים במעמד למדפסת. ניתן במידה והדבר תואם את סגנון העיצוב במשרד ובמקרים בהם מדובר במעמד מורכב (לדוגמא) משטח עליון עשוי מזכוכית או לחלופין לשלב מדפי זכוכית. נגריית אהרון כהן תשמח לתכנן וליצר עבורכם מעמד למדפסת שישפר את נראות המשרד ויחד עם זאת יתרום לייעול העבודה המשרדית.

לכל שאלה בנושא מעמד למדפסת פנו אלינו בטלפון - 03-7519816. אנו כאן כדי לסייע בכל שירותי הנגרות למשרד.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן