חידוש מטבחים

המטבח כבר אינו מתאים לצרכיכם? האם כדאי לקנות מטבח חדש או להשקיע בקיים? הסבר קצר על אפשרויות חידוש מטבחים ימחיש לכם את היתרונות הרבים הכרוכים בו.

להצעות מחיר והזמנות התקשרו עוד היום 03-751-9816
או במייל nagar@nagar.co.il

לצפייה בגלריית המטבחים

חידוש מטבחים

מטרתו העיקרית של חידוש מטבחים הינו לתת למטבח מראה מרענן וחזות חדשה. חידוש מטבח יכול לקחת בין יום ליומיים תלוי בעבודה אותה אנו רוצים לבצע, ומתבצעת מבלי להשבית את הבית. זמן העבודה נכון למטבחים אשר התשתית שלהם עדיין טובה. בחידוש המטבח אנו נקבל עיצוב חדש בעלות נמוכה על ידי החלפת חזיתות מטבח והחלפת דלתות מטבח, פרזול ועוד.

שיפוץ מטבחים

שיפוץ המטבח הינו תהליך בו מבוצעות עבודות נגרות כלליות המחדשות את חלקי המטבח החיצוניים. בתהליך יוחלפו דלתות, חזיתות מגירה וידיות ועיצובו של המטבח יעבור רענון כולל. שיפוץ המטבח יקנה למטבח מראה מרענן בתקציב מינימלי.

למידע נוסף לחץ – שיפוץ מטבחים.

 שדרוג מטבחים

הוספת ארונות, מגירות, מגירות פנימיות בארונות קיימים, מנגנונים חדישים, וחידושים טכנולוגיים אשר יתאימו לצרכים המתחדשים של בני הבית. למטבח יתווספו יתרונות, נוחות ושימושיות. החידושים הטכנולוגיים יהוו פתרון להתיישנות המטבח ויהפכו אותו למתקדם ופרקטי.

למידע נוסף לחץ – שדרוג מטבחים.

 בחירת מומחה

תהליך זה של חידוש המטבח מצריך נסיון ויצירתיות. חידוש המטבח דורש נגר בעל ניסיון בתחום שיתאים את המטבח לצרכיכם, ידע להפיק את המיטב מהמטבח הקיים, וייצור עבורכם תכנון אופטימאלי לחידוש המטבח.

אהרון כהן וצוות הנגרים בעלי נסיון מגוון שנבנה אצל לקוחות רבים ומטבחים שונים. הידע והניסיון שרכשו יכול לעמוד לרשותכם בתהליך זה.

נגר אהרון כהן לשירותכם, רוצים לחדש את המטבח?
צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

0 תגובות

  1. […] של חידוש מטבחים מרענן את מראה המטבח ונותן לו חזות חדשה. היתרונות […]

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן