נגר, אהרון כהן
  Cohen Aaron – Carpenter
  03-7519816
  nagar@nagar.co.il

   דלפקי קבלה

   זה המון שנים שבכניסה לבית משרדים, מוסד גדול או עסק מציבים דלפקי קבלה בכניסה למקום, דלפק הקבלה הינו סמל לעמדה שבה האורחים ניגשים בשביל להתחיל תהליך או לשאול שאלות.

   דלפקי קבלה משתנים בהתאם לצורך, דלפק קבלה בבניין משרדים בד"כ מאויש ע"י עובד אשר כל תפקידו לשמש כעמדת מידע ובד"כ ללא דרישות מיוחדות, להבדיל מדלפקי קבלה בבתי חולים ( לדוגמא ) שמשמשים כעמדת מידע אך גם כמעיין משרד למזכירות לאחיות ולרופאים, שימוש זה מתבטא בצורך לשטחי אחסון גדולים, בד"כ למקום יעודי למחשב ומסך (ולעיתים מדפסת), מגירות ומדפים לאחסון ציוד ועוד.

   אנו בנגריית אהרון כהן מבינים שיש לעסקים שונים צורך שונה מדלפק הקבלה ונדע לבנות עבורך דלפק קבלה אשר יענה לדרישות שלך, בזכות ניסיון של שנים רבות ודלפקים רבים לייעץ ולהתאים דלפק ללא פשרות תוך ניצול מיירבי של המקום הנתון.

   לפרטים נוספים או למידע נוסף בנושא דלפקי קבלה
   התקשר 03-7519816 ונשמח להשיב לכל שאלה שנידרש

   למה נגריית אהרן כהן:

   • כל הדלפקים שאנו מספקים ללקוחותינו עשויים מחומרים איכותיים ללא פשרות, ע"י נגרים בעלי עשרות שנות ניסיון,
   • כל הדלפקים שאנו מספקים בהתאמה אישית, ככה שאנו מבצעים ניצול מרבי של החלל ומתאימים את הדלפק לשאר החלל או הריהוט.
   • בעזרת הניסיון שצברנו נתאים את הדלפק לאופי המשרד הדרוש, יוקרתי, הייטקי, מודרני ועוד, בנוסף נדע להתאים את דלפק הקבלה לאופי העסק, לדוגמא דלפק של בית מלון יהיה שונה מדלפק של מוסך ויהיה שונה מדלפק של בית חולים וכדומה.

    

   לעבודות שבוצעו תוכל לצפות בדף דלפקים

   לפרטים נוספים או לסוגי דלפקים נוספים : דלפקי כניסה, דלפקי מכירה, דלפקי תצוגה ועוד צור איתנו קשר בטלפון 03-7519816 ונשמח להשיב על כל שאלה שנידרש