ארון מתחת למדרגות

נגריית אהרון כהן מייצרת פתרונות סגירה ואחסון עבור החלל שנוצר מתחת לגרם המדרגות שלכם.

אם אתם מעוניינים לנצל את החלל שמתחת למדרגות בתבונה, אהרון כהן הנגר שמח “לסגור לכם את הפינה”. לפרטים נוספים אנא התקשרו לטלפון 03-751-9816.

החלל מתחת המדרגות הינו נישה, בעברית גומחה, שניתנת לניצול כמו כל נישה אחרת בבית. היתרון של גומחה זו הינו עומק גדול יותר מנישות אחרות בבית. האתגר להתמודד אתו הינו האלכסון.

ניצול הנפח מתחת המדרגות בצורה יעילה ואסתטית מצריכה יכולות דיוק גבוהות מהרגיל והרבה ניסיון בתחום. בשל כך, הניסיון של הנגר המבצע הינו נכס משמעותי מאוד. יש לנו ניסיון עשיר מאוד במוצר זה, הדגש שלנו כאן הוא על דיוק מרבי למראה מושלם, ואיכות ללא פשרות.

הדרך שלנו להגיע למוצר מושלם כוללת מספר עקרונות: הקשבה ללקוח, איתור קוים לא ישרים והשפעתם על המבנה, מדידה קפדנית ומפורטת של כל גורם אפשרי, התייחסות לקוי הריצוף והמעקה, ניתוח הצרכים והתקציב. המטרה היא להגיע לשלב ההתקנה שיהיה קצר ומדויק ככל שניתן.

המוצר מתחלק לשני חלקים משמעותיים: דלתות חיצוניות וחלוקה פנימית שלא חייבת להיות מושפעת מחלוקת הדלתות. כמובן שניתן להזמין רק את הדלתות ואחרי זמן את השאר.

לפרטים נוספים אודותינו, אודות הארון מתחת למדרגות, או לקבלת הצעת מחיר אנא התקשרו אלינו בטלפון 03-7519816 או כתבו לנו למייל nagar@nagar.co.il, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן