ארון לפח למשרד

בנגריית אהרון כהן שואפים באופן מתמיד לחשוב על חדשנות ורעיונות מקוריים, שמטרתם להפוך את החיים שלנו לנוחים, נעימים וקלים יותר. אז חשבנו בשבילכם על רעיון אדיר ושימושי, שהולך לשדרג לכם את האווירה במשרד בצורה יוצאת דופן.

על ארון לפח למשרד שמעתם כבר?

לפרטים נוספים אודותינו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון: 03-751-9816 או כתבו לנו בכתובת המייל nagar@nagar.co.il, ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

המצב שאנו רגילים אליו במשרד וגם לפעמים בבית הוא מצב שבו עומד הפח במקום חשוף במטבח. אפילו שישנם פחים מעוצבים, משהו בנראות שלו אינה משובבת עין. תוסיפו לכך את המודעות ההולכת וגוברת להפרדת אשפה, מה שמוסיף לפחות עוד פח אחד לחגיגה. לא נשכח את הפח לנייר, עוד פח...

באופן ברור, ריבוי הפחים יוצר תחושה לא נעימה במשרד.

נגריית אהרון כהן מאמינה שארון ייעודי לפח למשרד, ישדרג לכם משמעותית את התחושה הכללית במשרד. היתרונות ברהיט כזה הם רבים: מעבר למראה האסתטי המושלם שיתקבל כתוצאה מהפח או הפחים שיוצנעו בתוך ארון, במקום המצב הנוכחי שהם בולטים לעיני כל, ניתן יהיה להרוויח גם אוויר נקי ונעים יותר במשרד, שכן הריח הפחות נעים יישאר ברובו בתוך הארון.

ניתן לשלב פתחים עליונים או פתחים צידיים עם דלת נפנוף. מתקן ייעודי לפסולת מכונת הקפה, מדף לשקיות אשפה, שילוב מכונות גריסה ועוד רעיונות יפים.

את הארון לפח למשרד ניתן להזמין במגוון סוגי חומרים וצבעים, ובהתאמה אישית לרצון הלקוח.

נגריית אהרון כהן מייצרת מגוון רחב של ארונות יעודיים: ארון קלסרים, ארונות נעליים, ארונות בגדים, ארונות ספרים, ארון לאקווריום ועוד.

לפרטים, להזמנות, ולקבלת הצעת מחיר לארון לפח למשרד, אנא התקשרו אלינו בטלפון: 03-751-9816 או שילחו לנו מייל לכתובת nagar@nagar.co.il, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן