שולחן קפה

שולחן קפה (Coffee Table) הוא אחד הפריטים בבית שיכול להופיע בהמון אפשרויות. הוא נמצא על הקו הדק שבין אמנות לבין עיצוב, והוא פריט משמעותי ליצירת עניין ואסתטיקה מרשימה.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
מעוניינים לתכנן שולחן קפה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

לצפייה בגלריית שולחנות לחץ כאן

כאשר אנו, בנגריה של אהרון כהן, מתכננים שולחן קפה אנחנו מציעים לקחת את הדמיון רחוק, מדויק ובלתי צפוי. ניתן לעצב שולחנות קפה עם מגוון רחב של חומרים, ביניהם ניתן למנות: עץ, זכוכית, זכוכית מעוצבת, ברזל וכו’) ושילוב של כמה סוגי חומרים תמיד יוצר משחקים מקוריים.

אנו מומחים בתרגום חזונו של הלקוח לשולחנות מסוגננים, ונותנים תשומת לב מיוחדת לגימורים: החל מעיבוד, ליטוש וגמר מושלם.

סוד הפרטים הקטנים

אנחנו מאמינים שחזותו המזמינה של שולחן קפה היא תוצר של בחירת סגנון, צורה וצבע:

  • הצורה: אין קץ לאפשרויות עיצוב שולחן קפה וניתן בהחלט להיסחף עם ההשראה! אפשר לתכנן שולחן עגול, אליפטי, ריבועי, מלבני, בצורת גביש, עם משטח דק או עבה, שולחן אחד או כמה שולחנות קפה בגבהים שונים. גם רגליות השולחן יכולות להגיע במגוון צורות ופיתוחים ואין גבול לשילובים.
  • הצבע: את שולחן הקפה ניתן לקבל בספקטרום רחב של צבעים, עם אפשרויות ברק שונות או בצבע מט, וכן בגימור צבע אפוקסי (“בתנור”).
  • הסגנון: חשוב ששולחן הקפה יתאים לעיצוב הכולל של החדר שבו הוא ממוקם: עם הספות, השידה, המזנון, הוילונות חפצי הנוי והשטיח, וגם כאן אין גבול לאפשרויות ולסגנונות: שולחן קפה נועז, אקזוטי או נוצץ. שולחן קפה מעודן, בסגנון כפרי, בהשראה אתנית, בסגנון מינימליסטי, יפני או בקו נקי ואלגנטי.

הדרך לסלון מושלם, עוברת כאן. אנחנו מתכננים, יוצרים ומעצבים שולחנות קפה עכשוויים ואופנתיים בהתאמה אישית לסגנון ולתקציב, ושואפים לייצר סביבת חיים העונה באופן אופטימאלי לצרכים החדשים שלכם, הדיירים.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
מעוניינים לתכנן שולחן קפה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

 

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן