על הדלפקים…

דלפקים מעוצבים בהתאמה אישית לעסקים, בהתאם לצרכים שאיפות ותקציב. אהרון כהן הנגר מתמקד בעיצוב מותאם אישית ללקוח והוא מלווה את הלקוח בכל שלבי העבודה

נגריית אהרון כהן מנוהלת על ידי אהרון כהן, נגר בעל ניסיון רב, מומחה בעבודות נגרות מורכבות ומעוצבות.

לצפייה בגלריית דלפקים

הנגרייה מתמחה בייצור דלפקים מעוצבים למגוון מטרות: דלפק קבלה למשרד, דלפק לבתי חולים, דלפק קבלה לחברות מסחריות, דלפק קבלה למזכירות, עמדות קבלה, דלפק קבלת קהל, דלפק שרות לקוחות, דלפק בר למסעדות וברים ועוד.

אנו מייצרים את הדלפקים מחומרים איכותיים ביותר ומתאימים לסביבת העבודה, אנו משלבים מגוון אלמנטים וחומרים שונים כגון: זכוכית, פורמאיקה, מתכות, שיש ועוד. אלמנטים נוספים של צבע גובה ועוד נבחרים לפי ייעודו של הדלפק.

חשיבותם של הדלפקים כיום היא גדולה, דלפקים בחברות גדולות ובמשרדים בדרך כלל ממוקמים בכניסה והם הרושם הראשוני של הלקוח, דלפקים משדרים אווירה מקצועית ואת מה שהחברה מנסה לייצג ולכן חשוב להיעזר בנגר מקצועי כשרוצים להתאים דלפק לחברה או למשרד. כמובן, יש להתחשב בכמה מרכיבים שמעצבים דלפק : מהו הרושם שאתה רוצה לייצור, מיהם לקוחותיך או מבקריך, אפשרויות המיקום, גודל הדלפק, כמות המושבים והפרטיות. אנו נכלול את כל המרכיבים הללו על מנת לייצר את הדלפק המתאים ביותר עבורכם.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בריהוט? צרו עימי קשר
בטלפון 03-751-9816 או במייל nagar@nagar.co.il

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן