מעמד לפסל

נגריית אהרון כהן מתמחה בייצור מעמדים לפסלים במגוון רחב של סוגים. את המעמד לפסל ניתן להזמין בכל גוון וצבע, ובכל מידה המותאמת אישית לצרכיו של הלקוח.

אין גבולות לאפשרויות עיצוב המעמד. את המעמד המעוצב ניתן להזמין בצורות שונות: גליל, מלבן, קובייה ספסל ועוד. כמו-כן, המעמד יכול להגיע עם מספר רגליים לבחירתכם, עם גלגלים או מעמד קבוע ללא גלגלים, עם אלמנט ברזל או אלמנט של זכוכית ועוד. ניתן גם לשלב מעברי חשמל בתוך המעמד בכדי להאיר את היצירה ברקע מיוחד שתבחרו. במעמד ניתן גם לייצר מקום אחסון.

לפרטים נוספים אודותינו ולהזמנת מעמד לפסל ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 03-751-9816 או בכתובת המייל nagar@nagar.co.il.

מעמד לפסל, הינו רהיט נוי לבית שמשדרג את הבית בצורה יוצאת מן הכלל. המעמד לפסל שאנו מייצרים מעניק כבוד רב ליצירה שיושבת עליו, ובמקביל אינו לוקח מתשומת הלב של היצירה. תפקידו של המעמד הוא להעצים את האופי של היצירה, ולתת לה רקע נכון בביתכם.

רהיט זה יכול לשמש גם מעמד לכל יצירה או חפץ שיקר לליבכם

בבניית המעמד לפסל מושקעת מחשבה רבה, ודיוק רב, המשווים לו מראה מדויק, ומוקפד כיאה למעמד שהולך לשאת את היצירה שלכם. המעמדים לפסל שלנו יציבים וחזקים העומדים בסטנדרטיים גבוהים של איכות, והחומר מהם הם מיוצרים נבחר בקפידה רבה.

לנגריית אהרון כהן חשוב מאוד לעמוד בציפיות ולהגיע לשביעות רצון מרבית של הלקוח. לכן, חשוב לנו לתכנן את הבנייה והעיצוב של המעמד המעוצב בהתאמה אישית וישירה עפ"י התקציב הקיים לרשותכם.

למידע נוסף, לייעוץ, ולכל שאלה אחרת, הנגר אהרון כהן כאן לשירותכם, ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 03-751-9816 או בכתובת המייל nagar@nagar.co.il.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן