מיטת קיר – מיטות קיר

מיטת קיר המוכרת בעולם בשם "Murphy Wall-Bed system" הינה גאדג'ט מדהים, המעניק פתרון חסכון במקום מדהים עבור חדרים קטנים בפרט, וחללים קטנים בכלל.

בסרטון שלעיל תוכלו להתרשם ממיטת קיר מתקפלת שתכננו ויצרנו עבור לקוח בעל דירה קטנה בתל אביב, ושכעת מיטת הקיר העניקה לו יותר מקום בחדר לרהיטים ודברים נוספים החשובים שלו.
לפרטים נוספים אודות מיטת הקיר שלנו, ולהזמנת מיטת קיר של אהרון כהן הנגר התקשרו 03-751-9816, ונשמח לעמוד לשירותכם.

ללקוח חדר עבודה קטן בדירה ישנה בתל אביב. על פי דרישת הלקוח על החדר להכיל רהיטים רבים כגון מיטה זוגית, שולחן כתיבה, ארון וספריה. מסקירה כללית, נראתה בולטת מאוד העובדה כי כל הרהיטים האלו לא יוכלו להיכנס במגבלת גודל החלל הקטן של חדר העבודה. ביחד עם הלקוח הגינו את הרעיון של מיטת קיר מתקפלת שבמהלך היום המיטה תתקפל אל הקיר, ותיפתח כאשר עולה הצורך בשימושה.

מיטות קיר הינן רהיט נפוץ ומוכר, הרווח בעיקר באירופה ובאמריקה. ייצור מיטות קיר בארץ היה מועט, אך בעשור האחרון נוצרה ההבנה שרהיט זה לא פחות חשוב גם בארץ, ובמיוחד בדירות קטנות, ובעלי חדרים קטנים, או כפי שהם מכונים היום "חצי חדר", הסובלים מהיעדר מקום. ואכן, כיום ניתן למצוא מיטות קיר מתקפלות בצורה יותר נרחבת לניצול אופטימלי של חלל החדר.

מיטת קיר מהווה פתרון מושלם לחללים קטנים, והמשמשת גם חדרים המיועדים לעבודה מול לקוחות ביום, ובלילה לצורך שינה. כפי שניתן להתרשם מהסרטון שלעיל, תפעול מיטת קיר מתקפלת הינו קל ופשוט, ולא דורש ידע מוקדם או הפעלת כוח פיזי לא רגיל, כך שהינה מתאימה לשימוש עבור רוב אוכלוסיות הגיל.

את מיטת הקיר מבית נגריית אהרון כהן ניתן לקבל בגדלים שונים, בצבעים שונים, בסוגי עץ שונים, ובגימורים שונים, ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח ו/או לנישה הקיימת בחדר. המומחים שלנו יגיעו לשטח וייקחו מידות מדויקות להתאמה מדויקת של מיטת קיר מתקפלת אל הנישה הקיימת בחדר הייעודי. בסרטון שלעיל מיטת הקיר הינה מגימור פורמייקה בשני צבעים.

לפרטים נוספים, וייעוץ להזמנת מיטת קיר, פנו לנגריית אהרון כהן
בטלפון 03-751-9816 או במייל nagar@nagar.co.il ונשמח לעמוד לשירותכם.

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן