ארונות

נגריית אהרון כהן מתמחה בתכנון, עיצוב והרכבה של ארונות קיר. ארונות המותאמים אישית לפי דרישה של הלקוח ולפי משתנים חשובים רבים אחרים.

הנגרייה שלנו היא המקום המתאים עבורכם להזמנת ארונות קיר, אצלנו הארונות מתוכננים בקפידה רבה תוך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר. 

לכל שאלה נוספת בנושא ארונות קיר נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת: 03-7519816 או nagar@nagar.co.il

נגרית אהרון כהן תהפוך את החלום שלכם למציאות, תתכנן ותתקין עבורכם את ארון הקיר האולטימטיבי לבגדים שתיהנו ממנו למשך שנים רבות.

ישנם מקומות רבים בהם תוכלו להזמין או לרכוש ארון קיר. אצלנו תקבלו את הארון בדיוק לפי טעמכם האישי, הדרישות שלכם, השימושיות ועמידות לאורך שנים. נגריית אהרון כהן זה המקום בשבילכם כדי לקבל את מגוון העיצובים, הסידור הפנימי, הדלתות, תאי האחסון ושימוש נכון באביזרים. אנחנו ננתח את הצרכים שלכם, תכיפות השימוש, כמות התליה הנדרשת, הפריטים שדורשים מגירות, גובהם של משתמשי הארון ועוד. כך, תקבלו ארון מותאם אישית לכם ולבני משפחתכם מבחינת עיצוב, גימור ונוחות שימוש הרבה יותר ממה שדמיינתם אותו.

תכנון וייצור של ארונות לאחסון ושימוש מרבי

ארונות הקיר נפוצים בבתים רבים והם מנצלים באופן מרבי את החלל בו הם נמצאים וכך אתם מרוויחים יותר מקום פנוי לאחסון פריטים אישיים: חולצות, שמלות, מעילים, נעליים ופריטי לבוש קטנים. למידת הסגנון העיצובי, התחשבות בתנאים מגבילים כמו מקום ותנאי לחות ופתרונות פרזול הם רק חלק מהתכנון שהופך את ארון הקיר של נגריית אהרון כהן למצוין. כאשר אנו בונים ארון חשוב לנו לבחור את החומרים האיכותיים ביותר על מנת שיעמדו במבחן הזמן.
ניתן לבחור את עיצוב הארון לפי טעם ודרישות הלקוח. אנו מייצרים ומרכיבים ארונות בסגנונות רבים כגון: מודרניים, קלאסיים, כפריים, טבעיים, מינימליסטים ועוד. ניתן לבחור ולשלב בין גמרים שונים על מנת לייצר ארון מעוצב המותאם אליכם. בנוסף אנו מייצרים מגוון דלתות, מגירות ותאי אחסון מסוגי עץ, מסילות מתקדמות וצירים שונים. בנוסף אם בחרתם להוסיף דלת לארון תוכלו לבחור דלת המשלבת שימוש בחומרים עץ, אלומיניום, זכוכית ומראה. עם השנים למדנו כי לכל לקוח הצרכים המיוחדים שלו ולכן, אנו מעמידים לרשותכם פתרונות אחסון מתקדמים עם תאי חלוקה, מנגנוני תלייה נשלפים ומדפים לפי הזמנה אישית.
מהרגע שבו החלטתם להזמין ארון קיר ועד למסירתו, נהיה צמודים אליכם לכל אורך תהליך הבנייה וההרכבה שלו. אנו בנגריה משתדלים מאמינים כי יש להעניק לכל לקוח יחס אישי ולהקשיב לו ולצרכיו כי רק כך העבודה המוגמרת תהיה משביעת רצון.

נגר אהרון כהן לשירותכם, רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארונות קיר? צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן