נגר, אהרון כהן
  Cohen Aaron – Carpenter
  03-7519816
  nagar@nagar.co.il

   ארונות שירות

   ארונות שירות לסביבה הביתית

   ארונות שירות הינם ריהוט הדורש מחשבה ותכנון מיוחדים. ארון השירות ניבנה בדרך כלל בעקבות צורך ספציפי שלכם. בנגרית אהרון כהן נסייע לכם בעיצוב ומציאת פתרונות לכל אתגר המצריך ארון שירות למשימות אחסון ותפעול.

     פיתרונות ריהוט אילו יכולים לשמש כיחידות ריהוט עצמאיות או להשתלב כחלק אינטגראלי עם ריהוט שכבר קיים ברשותכם אך אינו עונה על כל הצרכים היומיומיים אותם אתם חווים. ניתן לשלבם ולהתאימם לארונות המטבח או האמבטיה או כתוספת לארונות שירות שכבר קיימים באחד מחללי הבית. אנו זמינים לייעוץ מקצועי כדי שההתאמה לדרישות או לריהוט הקיים תהיה מרבית. החומרים והגימורים נבחרים על ידנו בקפידה כדי להבטיח מוצר סופי באיכות גבוהה.

     אהרון כהן הנגר לשירותכם, צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il

     ארונות שירות מותאמים אישית

     כבר שנים ארוכות שנגרית אהרון כהן מייצרת ומתקינה ארונות שירות יפהפיים המותאמים לכם. הפתרונות המקצועיים שנציע לכם יובדלו האחד מהשני הן מבחינת החומרים והעצים הניתנים לשימוש והן מבחינת סוגי הגימורים השונים שניתן לבצע, התוצאה תהיה תמיד מספר שונה של עלויות לפרויקט כך שתוכלו להתאים את הריהוט גם ע"פ תקציבכם.

     ארונות שירות לסביבה העסקית

     ארונות שירות נדרשים לעיתים גם בפרויקטים מסחריים בסביבה העסקית. עסקים פונים אלנו להשיג פתרונות מיוחדים לצרכים מיוחדים. נגרית אהרון כהן מעמידה לרשותכם שנים של ניסיון במציאת פתרונות לסביבה העסקית וחשיבה יצירתית. ארונות השירות שלנו מותקנים במאות רבות של בתי עסק ומשרדים ומספקים פתרון פונקציונאלי מושלם למטרה לשמה ניבנו. גם כאן ידועים ארונות השירות שהתקננו ברמת הגימור הגבוהה וביצירתיות שהובילה לאביזר ריהוט המסב נחת לרואיו.

     שירות מקצועי וביצוע מושלם

     הינכם מוזמנים לבקר בנגריה, שם נוכל להציג בפניכם עבודות ופרויקטים המשלבים מגוון פתרונות של ארונות שירות מהם תוכלו לשאוב רעיונות יצירתיים לצרכים שלכם. בנוסף נוכל להציע ולהציג בפניכם את כל סוגי החומרים והעצים בהם ניתן להשתמש לארון השירות אותו נתכנן בשיתוף מלא איתכם. בהתאם להעדפתכם, ניתן גם לצור קשר ולהזמין אותנו לבית או לעסק כדי שנראה את הצרכים המיוחדים ואת שנדרש בסביבה האמיתית שלכם. אנו בנגרית אהרון כהן מבטיחים לעמוד בכל דרישותיכם לתכנון, בניה והתקנה של ארונות שירות ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה לכל תקציב העומד לרשותכם.

     נגר אהרון כהן לשירותכם, צרו עימי קשר בטלפון 03-7519816 או במייל nagar@nagar.co.il