ארונות אמבטיה

נגריית אהרון כהן מתמחה בתכנון ייצור ובנייה של ארונות בכלל וארונות אמבטיה בפרט, הזמנה של ארון אמבטיה אצל אהרון הנגר תענה בדיוק לדרישותיכם ולפיכך תקבלו מוצר שמותאם עבורכם ב-100%, מוצר באיכות גבוה מאוד, מעוצב ובגימור ללא פשרות.

בתמונות שלעיל תוכלו לראות חלק מהעבודות שביצענו ולהתרשם. לכל שאלה, ייעוץ או פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון 03-751-9816.

חדרי אמבטיה לבנים, אפור, שחור/לבן ועוד

רוב הלקוחות שלנו מבקשים לתכנן חדר אמבטיה לבן, זהו הצבע המועדף ולכן תוכלו גם לראות בתמונות שהרבה מהארונות שאנו מייצרים הם בצבע לבן, אך לא פעם אנחנו נדרשים לתכנן ולייצר ארונות חדרי אמבטיה שמותאמים בעיצוב ובסגנון לדרישות הלקוח, וכבר תכננו חדר אמבטיה אפור וחדר אמבטיה שחור/לבן וצבעים נוספים על פי דרישה, אנו בנגריית אהרון כהן מתחייבים להיות קשובים לכל דרישה או בקשה מצד הלקוח ונשתדל למקסם את דרישות הלקוח תוך תיאום ציפיות מולו.

חדר רחצה מעוצב

חדר רחצה מעוצב הוא מושפע מאוד מהארון ושאר הנגרות. אנו נספק לכם ארון או ארונות רחצה מותאמים ומעוצבים שיתאימו לחדר הרחצה המעוצב שלכם, בתמונות שלפניכם תוכלו לראות ארון רחצה מעוצב עם מגירת צדפים.

חדר רחצה קטן

אין לכם מספיק מקום באמבטיה, נגר ארונות אמבטיה זה בדיוק מה שאתם צריכים, נגר ארונות אמבטיה יתכנן ביחד אתכם ארון רחצה קטן ויחד עם זאת ארון שימקסם את מקום האחסון הנתון, בתמונות המצורפות תוכלו לראות ארון אמבטיה מורלה, ארון בעל 3 דלתות קטנות מהסטנדרט ומותאם לחדרי רחצה קטנים.

נגר אהרון כהן – ארונות אמבטיה לכל שאלה או ייעוץ נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון 03-751-9816

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן