ארון כביסה

נגריית אהרון כהן מתמחה זה שנים רבות בתכנון, בנייה והרכבה של מגוון ארונות לפי הזמנה. בין מוצרינו תוכלו למצאו ארון כביסה באיכות גבוהה לפי התאמה במיוחד לצרכים ולנוחות השימוש שלכם.

אם חיפשתם ארון כביסה שיהפוך לכם את פעולת הכביסה לנוחה יותר, וקלה יותר, נגריית אהרון כהן היא המקום המתאים ביותר עבורכם.

לצפייה בגלריית ארונות לחץ כאן

להזמנת ארון כביסה עוד היום ולשאלות נוספות, התקשרו: 03-7519816 .

כביסה היא אחת ממטלות הבית השכיחות ביותר והופכת מורכבת יותר שיש ילדים, אנו בעזרת ארון כביסה רוצים להפוך לכם את כל הפעולה לפשוטה יותר. תכנון נכון של ארון כביסה לפי ההזמנה האישית יוביל אתכם לארון אחר ממה שחשבתם: חלוקה מוגדרת מראש לתאים בשביל הצבעים ולכמה שתרצו, הוספת גלגלים לארגז מובנה על מנת שתוכלו לשנע אותו בזריזות למכונת הכביסה ולא תצטרכו לסחוב, נוכל להוסיף תאים לאבקות או נוזלים ע"פ בחירה, תאים לכביסה רטובה ( באם יש ילדים קטנים לדוגמא ) ועוד.

בנוסף לפונקציונאליות המרשימה שתוכלו ליישם בארון כביסה, אנו נתכנן עבורכם אותו כך שיהיה חלק מהריהוט בכולל בבית. עיצוב נקי, שימוש בחומרים ברמה גבוהה ועמידים בפני רטיבות ונוחות בשינוע הכביסה ועמידה בתקציב.

מתן ייעוץ מקצועי והוגן, תיאום ציפיות בין הלקוח לנגרייה, שקיפות מלאה ושביעות רצון של לקוחותינו, הם חלק מערכי הנגריה, אנו מאמינים שלכל לקוח אורח חיים שונה, לכל אחד צרכים שונים ודרישות שונות, אז למה לא להתאים לו את המוצר בדיוק לפי דרישותיו? בנוסף נדע לשלב את החומרים והציוד הנכון במגבלות התקציב שלכם.

לסיכום אנו מאמינים שגם מאחורי ארון כביסה צריכים לעמוד מחשבה ותכנון. אם אתם מקפידים על הפרדת צבעים בכביסה נוכל לחלק לכם את הארגז לכמה תאים שתרצו, אם אתם צריכים להרים משקל כבד של כביסה – אין צורך! נתכנן עבורכם גלגלים שיהפכו לכם את שינוע הכביסה לעבודה הרבה יותר קלה. משמעות הבחירה בנגריית אהרון כהן כמבצעת העבודה, היא בחירה בנוחות, שימושיות, התאמה לצרכים, ליווי צמוד לאורך תהליך העבודה והקשבה ללקוח.

התקשרו אלינו ותוכלו להנות מעוד מגוון מוצרים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו. לבירורים על ארון כביסה ולשאלות נוספות, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 03-7519816 , או דרך צור קשר באתר.

נושאים קרובים:

ארונות למכונת כביסה – בנגרייה תוכלו להזמין גם ארונות למכונת כביסה, ארון למייבש ומכונה ביחד, ארון עם מדפים לחומרי ניקוי או אבקה ועוד.

נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארון כביסה? צרו עימי קשר
בטלפון 03-7519816 או במיילnagar@nagar.co.il

טרם פורסמו תגובות.

הוספת תגובה