נגר, אהרון כהן
  Cohen Aaron – Carpenter
  03-7519816
  nagar@nagar.co.il

   אי למטבח

   אנחנו מומחים עם נסיון רב בשידרוג מטבחים. אם אתם מעונינים אנא התקשרו 03-7519816, ואנו נבוא לייעץ, לתכנן וכמובן לייצר.

     אי מתאים בדרך כלל למטבחים עם שטח פנוי גדול. גם במטבחים קטנים ניתן ליישם אי כל עוד שומרים על מעברים סבירים בין הרכיבים השונים במטבח.

     מהן יתרונותיו של אי במטבח?

     רהיט כזה מעשיר את מראה המטבח. הוא יכול להיות נאמן לעיצוב המקורי של המטבח אך יכול להיות כמו כתם צבע אחר שמשלים את המראה.

     אי יוצר עבורכם שולחן אוכל קרוב למטבח. לפעמים בנוסף לשולחן אוכל ולפעמים במקומו. כמו-כן, משטח האי הרחב יוצר מתחתיו מקום אחסון עצום ועמוק, וכאן היתרון הוא כפול, כאשר נוסף על מקום האחסון העצום, מתבצע גם ניצול מרבי של שטח המטבח. בשל המשטח הכל כך רחב, ניתן ליצור מקום אחסון צו צדדי, כאשר מכל צד של האי יש מספיק עומק לאחסון. צד עיקרי יכול להיות עם מגירות וצד שיושבים בו יהיה עם דלתות בעלות עומק אחסון קטן יותר. יתרון בולט נוסף של האי הוא הגדלת משטח העבודה במטבח. המשטח לא חייב להיות אבן. הוא יכול להיות עץ או פורמאיקה.

     סוגי האי למטבח גם הם שונים ומגוונים. יש להבחין בין אי שאינו צמוד לאף קיר לבין חצי אי שמחובר בפאה אחת שלו אל הקיר. השיקול הוא כמובן גודל שטח המטבח. כאשר שטח המטבח ענק יותר, ניתן להרשות לעצמכם אי שלם, שהוא הרבה יותר נוח מבחינת התניידות רב כיוונית במטבח, לעומת חצי אי שהוא שצד אחד שלו ללא מעבר. ייצור ביניים הוא אי נייד למטבח. האי הנייד מתנייד על גלגלים, מאפשר גמישות בהתנהלות במטבח בהתאם לעומס העבודה, עומס המבשלים, האורחים או צרכים אחרים בבית. כמובן שלא ניתן לחבר לו צנרת גז, חשמל או מים.

     את האי ניתן להזמין במגוון צורות, חומרים, וצבעים. ניתן לעצב אי שיש בו רק מגירות, רק ארונות או שילוב של מגירות וארונות, ניתן לבחור את סוג חומר הציפוי של העץ: פורמייקה, פולימר, פורניר או צבע, במגוון צבעים לפי מניפת הצבעים של החברות השונות הנמצאת בנגרייה שלנו לשירות לקוחותינו. ניתן אף לבחור את חומר משטח העבודה של האי. דוגמה למשטחים: אבן, עץ, פורמייקה, בוצ'ר, שיש ועוד.

     נגריית אהרון כהן, מייצרת אי למטבח בהתאם לחלומות שלכם. לפרטים נוספים אודותינו, ולקבלת הצעת מחיר לאי למטבח חדש או שידרוג של אי מטבח קיים אנא התקשרו אלינו בטלפון 03-7519816 או כתבו לנו למייל nagar@nagar.co.il, ואנו נחזור אליכם בהקדם.